Skocz do zawartości

Bałtyk 2014 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuję tomano jednakże nie jestem pewien czy rozmawiamy o tym samym miejscu.

Trudno cokolwiek w Dąbkowicach pomylić ponieważ są tm trzy ośrodki:

1. domki p. Mirka /głównie wędkarze/ zaraz po wyjeździe z lasu

2. ośrodek wczasowy "Mierzeja" z miejscami do biwakowania pod wydmą

3. pole namiotowe p. Tomaszewskiego będącego szefem Obchodu Wybrzeża Urzędu Morskiego

Jeżeli piszesz o końcu drogi i bramie to napewno jest to, co zalinkowałem bo tam nic więcej nie ma. Mogę powiedzieć, że o Dąbkowicach wiem wszystko, bo jezdżę tam co roku od z górą 20 lat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja w 2014  Amberia w dabkach miedzy koszalinem a darlowem.............takiej wlascicelki ze swieca szukac takiego pola ..tak blisko morza tez ...polecam

a cena do dogadania...zwlaszcza dla forumowiczow...rozmawialem w tej sprawie 20% da sie zalatwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy nie przeszkadza tam sąsiedztwo lotniska wojskowego - jest na wyciągniecie ręki  :hmm:

 

Zna ktoś może podobnie spokojne miejsca bardziej na zachodniej stronie wybrzeża ?

Mogą być bez tej całej otoczki, jak smażalnie, sklepy, budki z "naleśnikami" itd.

  Ośrodek PGNiG w Pogorzelicy. Jest to ostatni ośrodek w tej miejscowości położony w sosnowwym lesie ok.150 od morza. Plaża w tym roku mimo udanej pogody niezatłoczona. Dalej w kierunku Mrzeżyna ok. 10-12 km nie ma żadnej miejscowości( znajduje się tam były poligon wojskowy ). Można rowerkiem przejechać ok. 4km i plaża zupełnie pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Ośrodek PGNiG w Pogorzelicy. Jest to ostatni ośrodek w tej miejscowości położony w sosnowwym lesie ok.150 od morza. Plaża w tym roku mimo udanej pogody niezatłoczona. Dalej w kierunku Mrzeżyna ok. 10-12 km nie ma żadnej miejscowości( znajduje się tam były poligon wojskowy ). Można rowerkiem przejechać ok. 4km i plaża zupełnie pusta.

 

:dzieki:   :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

my natomiast mamy około 35 dni do dyspozycji

około 7 dni idą na Mazury potem morze - jeszcze nie wiem gdzie ale interesuje nas odcinek Krynica Morska - Ustka z wyłączeniem Trójmiasta, Helu i Władysławowa

 

będę czekał - kto jakim pomysłem zarzuci

 

w planie kilkudniowe odwiedziny Brzózek w Ustroniu naturalnie :yay::drink::slina::look::miga::biwak::przyczepa::hop1::gitara::jesc::piwko::palacz::drive:

Rosołek!

Koniecznie zatrzymajcie się w Rowach. Polecam zwłaszcza pole kempingowe Wagabunda http://www.wagabundarowy.pl/ i u Krystyny http://www.krystyna.przymorzu.pl/ Graniczą ze sobą płotem, u Krystyny jest sporo więcej osób z uwagi na cenę! Tańszego kempingu na wybrzeżu nie znalazłem a warunki jak dla mnie całkiem przyzwoite! Na terenie parku można znaleźć rewelacyjne miejsca, z dala od cywilizacji! Plaże nie mają sobie równych (moim zdaniem)!

Edytowane przez jazi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wybiera się na jeden z trzech zlotów nadmorskich organizowanych  latem przez  PFCC w Mielenku,Dżwirzynie czy Świętoujściu i kiedy ?

Kalendarz imprez : http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=kal14

 

Zastanawiam się nad Mielenkiem-kamping nr 107  w terminie 28.06.14-05.07.2014    i Dzwirzynem -kemping nr 88 Biała Mewa  w terminie 05.07.14-13.07.2014 ,a potem przy dobrej pogodzie może Gąski do końca tygodnia lub okolica .Jakie są Wasze opinie o tych kempingach? Z tego co sie zorientowałem to prysznice sa na tych kempingach w cenie -tak ?

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja i moja rodzinka wybieramy sie do

KLIF Kemping Pole Namiotowe  Poddąbie (czy ktoś tam był ?? :hmm:)

początkiem sierpnia  .Początek drogi to Bielsko Biała cel Poddąbie :yay: może kogoś spotkamy po drodze lub na miejscu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koniecznie zatrzymajcie się w Rowach.

Polecam zwłaszcza pole kempingowe Wagabunda http://www.wagabundarowy.pl/ i u Krystyny http://www.krystyna.przymorzu.pl/

 

...

Zajrzałem i... zauroczyły mnie cenniki !!!

Nie podane w nim wartości, ale przejrzystość bez typowej kombinacji. 

Nawet jakby wartości były zawyżone, to na taki cennik zupełnie inaczej się patrzy.

:bravo:

I na koniec muszę dodać że w Rowach jeszcze nie byłem i nie wykluczam że będę. 

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my kiedyś byliśmy w Białogórze i chyba też tam się wybierzemy w tym roku. Chyba, że znajdziemy inne ciekawe miejsce. spokojne, przyjazne dzieciom, bez głośnych imprez do rana, z nie zatłoczoną plażą, będę jechał z półrocznym niemowlakiem. A i psy żeby były tolerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my kiedyś byliśmy w Białogórze i chyba też tam się wybierzemy w tym roku. Chyba, że znajdziemy inne ciekawe miejsce. spokojne, przyjazne dzieciom, bez głośnych imprez do rana, z nie zatłoczoną plażą, będę jechał z półrocznym niemowlakiem. A i psy żeby były tolerowane.

@hippis napisaŁ:

...miejsce. spokojne, przyjazne dzieciom, bez głośnych imprez do rana, z nie zatłoczoną plażą,

będę jechał z półrocznym niemowlakiem

 

Helkmp  < polecam byliśmy tu wiele razy

 

A i psy żeby były tolerowane. < tak

 

A - B  < dojście pieszo ~700m przez lasek do plaży < zerknij

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłe wakacje na Helkampie był taki tłok, że nie było gdzie namiotu wcisnąć. Ja bym sobie to miejsce odpuścił. Plaża w tym miejscu co pokazałeś, również zatłoczona. Pusta plaża w Helu, zaczyna się od Baterii Duńskiej w stronę Władka. Zatoka i Cypel, tylko dla wytrwałych :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem i... zauroczyły mnie cenniki !!!

Nie podane w nim wartości,

No co Ty ;), jeżeli chodzi o kemp "u Krystyny" to tam masz pełen cennik (a, że krótki to dziwny).

Byłem dwa pierwsze tygodnie 2013 na tym kempie i śmiało polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 w terminie 28.06.14-05.07.2014    i Dzwirzynem -kemping nr 88 Biała Mewa  w terminie 05.07.14-13.07.2014 ,a potem przy dobrej pogodzie może Gąski do końca tygodnia lub okolica .Jakie są Wasze opinie o tych kempingach? Z tego co sie zorientowałem to prysznice sa na tych kempingach w cenie -tak ?

 

Do tamtego roku w  Biała Mewa prysznice były w cenie.
Z ciepła woda raczej nie było kłopotów.
Sanitariaty też w miarę czyste.
 W środku sezonu kemping zapchany- czasem ponad normę.
Pole nie lubi wody . po większych opadach robią się duże bajora, i 
pechowców rozstawionych w małych zagłębieniach podtapia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.