Skocz do zawartości

Bałtyk 2014 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja tematu kol. Stico sprzed roku :)

Zacznę od siebie.

 

Obowiązkowo wybrzeże w dowolnym miejscu, byleby nie tam gdzie tłoczno.

Tak myślę o...

cytuję Kolegę z CT:

"Camping w placówce Urzędu Morskiego - Dąbkowice... Cisza, spokój, prawie dzika plaża za wydmą, po drugiej stronie jezioro, całkiem sympatycznie, załoga 2+1+1 - 45 zł.

Minusy - do jakiejkolwiek cywilizacji (na miejscu jedna kawiarnia i jedna smażalnia) 5 km przez las do Dąbków."
I to jest to co mnie kręci i zapewne odwiedzę to miejsce.

 

 

Jak ktoś szuka względnego spokoju, bliskości morza i intymności a do tego całkiem fajnej ceny/doba to polecam miejsce w którym byłem:

 

post-2083-0-33072900-1385302122_thumb.jpg

Kemping polecił mi Kolega z CT bo sam tam tuż przede mną był.

Zająłem miejscówkę przy samej furtce - własne zejście na plażę więc obcy się tu nie kręcili.

 

 

a tuż za furtką aż zachęcało...

post-2083-0-78139300-1385302178_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja planuję przejazd po wybrzeżu. Zacznę od Świnoujścia a mam zamiar skończyć na Krynicy Morskiej. Być może uda mi się zwiedzić wszystkie latarnie morskie. Jest ich chyba 17 czynnych. Wszystko zależy czy uda mi się dostać więcej urlopu niż tylko 2 tygodnie. Plany wielkie - zobaczymy co z tych planów wyjdzie  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my natomiast mamy około 35 dni do dyspozycji

około 7 dni idą na Mazury potem morze - jeszcze nie wiem gdzie ale interesuje nas odcinek Krynica Morska - Ustka z wyłączeniem Trójmiasta, Helu i Władysławowa

 

będę czekał - kto jakim pomysłem zarzuci

 

w planie kilkudniowe odwiedziny Brzózek w Ustroniu naturalnie :yay::drink::slina::look::miga::biwak::przyczepa::hop1::gitara::jesc::piwko::palacz::drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka względnego spokoju, bliskości morza i intymności a do tego całkiem fajnej ceny/doba to polecam miejsce w którym byłem:

 

... :hmm:  :niewiem:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja tematu kol. Stico sprzed roku :)

Zacznę od siebie.

 

Obowiązkowo wybrzeże w dowolnym miejscu, byleby nie tam gdzie tłoczno.

Tak myślę o...

cytuję Kolegę z CT:

"Camping w placówce Urzędu Morskiego - Dąbkowice... Cisza, spokój, prawie dzika plaża za wydmą, po drugiej stronie jezioro, całkiem sympatycznie, załoga 2+1+1 - 45 zł.

Minusy - do jakiejkolwiek cywilizacji (na miejscu jedna kawiarnia i jedna smażalnia) 5 km przez las do Dąbków."

I to jest to co mnie kręci i zapewne odwiedzę to miejsce.

 

 

Jak ktoś szuka względnego spokoju, bliskości morza i intymności a do tego całkiem fajnej ceny/doba to polecam miejsce w którym byłem:

 

attachicon.gifSDC10308.JPG

Kemping polecił mi Kolega z CT bo sam tam tuż przede mną był.

Zająłem miejscówkę przy samej furtce - własne zejście na plażę więc obcy się tu nie kręcili.

 

 

a tuż za furtką aż zachęcało...

attachicon.gifSDC10315.JPG

Urząd Morski Dąbkowice  - zapowiada się dobrze szczególnie, że pod koniec marca powiększy się nam rodzina /będzie 2+2/! Będziemy potrzebować ciszy i spokoju. więc w drugim tygodniu lipca Borosie śmigają nad morze! ufam że się nie zawiedziemy jadąc do Dąbkowic! Oczywiści z wielką ochotą poznamy innych forumowiczów. oczywiście oprócz tego czekają nas inne wyprawy powiązane z moim hobby bardziej spontaniczne i bez sprecyzowanego terminu /bunkry, twierdze i zamki /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to widzę ze polskie wybrzeże będzie oblegane przez forumowiczów, fajnie moze uda sie kogoś spotkać i poznać osobiście

ja moje pierwsze spotkanie forumowicza wspominam ciężko:) i nie do końca je w sumie pamiętam :yay: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosolek ja tak mialem po II smoczym zlocie w Krakowie gdzie poznalem paru forumowiczow, tez mialem ciezki kolejny dzien :)

hihihi jak bylem na ogolnopolskim zlocie odkrywca piatek-niedziela spalismy w sumie 4 godziny bylo ostro.... szwagier w poniedzialek prosto do lekarza pojechal hihihi diagnoza: ostry zespol odstawienia   hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... :hmm:  :niewiem:

Kurde... Sorry... Krzysiek i Koledzy.

Miejscowość Łazy, ośrodek Universal. Właściwie kompleks, ale "nie kolizyjny"

W necie nie ma nic poglądowo na zachętę dla nas z budkami/kamperami, ale jest fajowo.

Na ośrodku duże boisko, korty i inne rekreacje. Ta infrastruktura absolutnie niczym nie jest uciążliwa dla sektora kempingowego.

 

...

ufam że się nie zawiedziemy jadąc do Dąbkowic! Oczywiści z wielką ochotą poznamy innych forumowiczów

...

Łoj... Borosie, ja tam nie byłem, weźcie poprawkę.

Ale będę na 90%, może termin się zgra, poznamy się i przeżyjemy jakoś "the day after" ;)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem zdaje sobie sprawę, że nie masz dąbkowic odcykanych, jednak na 90 procent wiem w którym miejscu jest ten urząd morski. Umiejscowienie jego pomiędzy morzem a jeziorem powaliło mnie na glebę. Chyba 2 lata temu byłem pod bramą tego ośrodka. Dojazd był przez las asfaltem koło 5 km potem koniec drogi i brama. Szkoda że w internecie nie mogę odszukać jakiś szczegółów. Myślałem na urlopie kręcić właśnie w tych okolicach Łazy Dębkii dąbkowice będziemy mieli 14 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będę na 90%, może termin się zgra, poznamy się i przeżyjemy jakoś "the day after" ;)

Łoj... Borosie, ja tam nie byłem, weźcie poprawkę.

 

Zastanawiam się, czy nie przeszkadza tam sąsiedztwo lotniska wojskowego - jest na wyciągniecie ręki  :hmm: 

 

Zna ktoś może podobnie spokojne miejsca bardziej na zachodniej stronie wybrzeża ?

Mogą być bez tej całej otoczki, jak smażalnie, sklepy, budki z "naleśnikami" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służę pomocą: www.nawydmie.twojewczasy.net

dziekuję tomano jednakże nie jestem pewien czy rozmawiamy o tym samym miejscu. szukając w internecie również natknąłem sie na "na wydmie", jednak zdjęcia mówią co innego a rozum co innego.  hhihihi nie pozostało mi nic innego jak tam jechać i samemu się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.