Jump to content

Uwaga na umowy dwujęzyczne

mymlon
 Share

Recommended Posts

Mam umowę dwujęzyczną. Tłumacząc dokumenty nie przesłałem umowy. Urząd owszem zarejestrował przyczepę, ale przy odbiorze "twardego"dowodu zażąda pokazania zgodności umowy. No to wysłałem do tłumacza dokument i ... treści nie są zgodne, dokument wymaga normalnego tłumaczenia czyli 60 złociszy z kieszeni wypadnie :czerwona:

uuuuu współczuje , ale w czym sie różniły. Dane czy co więcej szczegółów prosze jak możesz....???????

Niestety nie wiem jeszcze, czym dokładnie się różniły. Jak będę miał przetłumaczony dokument to napiszę. A tak wygląda druk samej umowy.

post-32233-imported-642da304-b00b-47d3-a5cb-4d840ceb360c_thumb.jpg

hmm.... ja korzystałem z takiej umowy juz dwukrotnie i niegdy nie było problemow, ale musze tutaj dodac, że umowe przedłozylem u tlumacza, który " za zgodność z oryginałem tłumaczenia" pobrał raptem 12.69 + VAT :hop1:

moze znowu nadinterpretacja przepisow przez urzedasa ?? :czerwona:

• 2 weeks later...

Oczywiście, tłumacz miał rację,dane nie są zgodne, bo:

oryginał ---------------------- tłumaczenie

dane podpisujących-------niżej podpisani

oświadczają----------------oświadczają niniejszym

nie podano----------------nie podano inaczej

Normalnie SUPER :hmm:

Witaj mymlon, !

jak juz wyzej pisalem ja korzystalem z takiego wzoru umowy i jakos nie mialem problemów, na umowie mam tylko adnotacje tłumacza, ze wszystko jest OK jakas parafe, takse i informacje , ze zgarnął za to kaske :hmm:

wiec moze tylko o to chodzi :hmm::hmm:

Ja też miałem umowę w 2 językach :hmm:. U mnie było zero problemów i nawet parafki nie miałem :hmm:. Może wieczorem zeskanuje ją i tu pokażę :hmm: