Skocz do zawartości

Aukcje Allegro z okazjami - wyposażenie i ekwipunek


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba trzeba lecz jeśli ktoś jest zainteresowany to zadzwoni, obejrzy i stwierdzi czy warto. Wrzuciłem gdyż fajna cepka za fajną cenę, wiadomo jak to okazja ma jakieś minusy i warto przy takiej okazji posprawdzać 2razy dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mialem takie cos... jak bedziesz mial wybetonowana parcele to ok, ale na trawie czy nierownej ziemi tego nie postawisz bo sie kiwa na wszystkie strony...

pozatym nawet jak na rownym stoi to lekkie przypadkowe pukniecie powoduje przewracanie sie szklanek....

 

 

kupilem zwykly najtanszy z tworzywa w BRICO i jestem bardziej z niego zadowolony... kosztowal o ile dobrze pamietam 29.99 :czerwona: ale przynajmniej sie nie ugina pod skrzynka piwa :tuptup:

 

Witam.

Masz może jakieś fotki tego stolika.

Gdzie można go kupić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Masz może jakieś fotki tego stolika.

Gdzie można go kupić.

Pozdrawiam.

 

tutaj aukcja pogladowa

http://allegro.pl/st...1502704310.html

 

ale cena nieco wygorowana... ja swoj kupilem w Brico - ogród na wyprzedazy jesiennej

 

mankamentem moze byc wielkosc blatu, ale ja zawsze go kladlem w aucie na spodzie bagaznika i na niego bagaze, pozatym bez problemu powinien wchodzic do luku bagazowego kazdej przyczepy

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Dziś sprowadziłem sobie przyczepkę pod dom i w weekend będę się zabierał do przeglądu przed sezonem. Przy okazji trzeba dokonać paru napraw i uzupełnić zapasy, dlatego pomyślałem, żeby wypisać listę sprzedawców, którzy aktualnie wystawiają na allegro towary związanie z karawaningiem. Na początek:

 

Z pewnością Wy też szukacie różnych rzeczy na alledrogo, więc dopisujcie się i podzielcie doświadczeniami.

Edytowane przez jmaciek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jaki cel ma taka lista ? :slina: Nawet nie wynika z tego co oferuje sprzedawca. Ktoś szuka np. drabinek do przedsionka i musi odklikać każdego sprzedawcę z listy aby zobaczyć co ma w swojej ofercie.

Bez sensu.

Wydaje mi się, że jak ktoś chce coś kupić na Allegro to da sobie radę bez takiej listy.

 

Mi tam się pomysł podoba bo przynajmniej jest zawężenie do sprzedawcy danego asortymentu, a zawsze można wyszukać wtedy tylko w asortymencie danego sprzedawcy. Normalnie jak chcesz wyszukać np "drabinek" to wyszuka kilkanaście stron do przeglądnięcia za nim znajdzie się tą właściwą.

 

Rok temu zakupiłem u niego kilka drobiazgów do swojej przyczepki

 

Darius-Przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sklejenie tematów. Moim celem było założenie aktualnego wątku ograniczonego tylko do sprzedawców - linki do konkretnych aukcji sprzed dwóch lat raczej już nie działają, a sprzedawcy rzadko znikają.

 

Poza tym, nie wiem jak Wy, ale ja lubię sobie poszperać i popatrzeć co jest dostępne i ewentualnie znaleźć coś użytecznego. Nie zawsze szukam konkretnej rzeczy.

 

Do listy dopisuję też Allcamp (www.allcamp.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sklejenie tematów. Moim celem było założenie aktualnego wątku ograniczonego tylko do sprzedawców - linki do konkretnych aukcji sprzed dwóch lat raczej już nie działają, a sprzedawcy rzadko znikają.

 

Poza tym, nie wiem jak Wy, ale ja lubię sobie poszperać i popatrzeć co jest dostępne i ewentualnie znaleźć coś użytecznego. Nie zawsze szukam konkretnej rzeczy.

 

Do listy dopisuję też Allcamp (www.allcamp.pl)

 

 

 

 

http://forum.karawaning.pl/topic/5265-aukcje-allegro-z-okazjami-wyposazenie-i-ekwipunek/page__view__findpost__p__160213

 

http://forum.karawaning.pl/topic/5265-aukcje-allegro-z-okazjami-wyposazenie-i-ekwipunek/page__view__findpost__p__139992

http://forum.karawaning.pl/topic/5265-aukcje-allegro-z-okazjami-wyposazenie-i-ekwipunek/page__view__findpost__p__154974

 

 

linki do konkretnych aukcji sprzed dwóch lat raczej już nie działają, a sprzedawcy rzadko znikają.

 

Faktycznie. Posprzątam w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajny Stolik pólka na laptopa lub na odtw. dvd podwieszany na zagłówku .Praktyczny dla dzieci jadących w 2 klasie myśle że cena jest o.k

link :http://moto.allegro.pl/stolik-polka-na-laptopa-podwieszany-na-zaglowku-i1513801375.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.