Skocz do zawartości

Na około Mroko z przyczepą. Czy da radę ;) ?


SwiatTUI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych bardziej lub mniej wyprawą z przyczepą na około Maroko przez Saharę Zachodnią.  :drive:

 

Czy jest to możliwe? Jasne. Nam się udało i jakoś daliśmy radę w czasie bądź co bądź krótkich ustawowych wakacji ;) Tempo było szalone, ale dzięki temu udało nam się dotrzeć w miejsca, do których zwykle się nie dojeżdża. 

Wrażenia i przeżycia wspaniałe o czym na pewno wiedzą Ci, co też uprawiają karavaning  :biwak:

A zebranymi informacjami chcemy się teraz podzielić, aby by ułatwić innym podróżowanie. 

Zapraszam wszystkich na stronę gdzie zamieściliśmy wszystkie niezbędne karavaningowe informacje z różnych podróży - kempingi, trasy, ceny, GPS i wiele cennych wskazówek. 

Informacje na bieżąco są uzupełniane i z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

 

A może ktoś miałby coś ciekawego do powiedzenia na temat ciekawostek, które go spotkały, a których nie można wyczytać w przewodnikach? :zolta:  :ph34r:

Zapraszam do "zwierzania" się ze swoich nietypowych sytuacji, przeżyć, obserwacji - ale takich, które mogą być wskazówką dla innych. O takich wskazówkach piszemy też na stronie.

 

 

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mnóstwo słów...tylko gdzie ta  WWW ????

 

Moim zdaniem to reklama bloga prowadzonego przez "SwiatTUI".

 

Do opisywania takich wojaży mamy własny kącik na forum  :hmm:

Można trochę poszperać  :google:  i wyjdzie pewnie, że o tą stronę chodzi:

http://swiatodzaplecza.blog.pl/

 

 

P.S.

Jeśli potencjalny czytelnik ma być traktowany poważnie, to wypadałoby napisać: "Naokoło Maroka z przyczepą".  ;)

Sorry

IMHO

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich :( to tak jest jak jest się "nowym" . Wybaczycie  :pad:

 

 

:rolleyes:

 

Witam !

Ja ze swojej strony wybaczam :skromny: 

 

 

Czyli miałem rację, że o tą stronkę chodzi.

 

Trochę poczytałem, dlatego pozwól, że się zapytam:

kogo z Waszej "trójki" reprezentuje nick na forum :hmm:

 

Czytając pierwszy post tego tematu, miałem wrażenie, że pisał go zupełnie ktoś inny, niż teksty na w/w stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zrozumienie i wybaczenie  :przytul:

 

Cóż, pisząc na swojej stronie poszło bez zastanawiania, z głębi duszy i jakoś tak się napisało jak widać. Tu miało być bardziej oficjalnie i wyszło jak wyszło  :( .  Ale obiecuję poprawę :). Wszak trening czyni mistrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie piszecie (piszesz), że jest Was troje, czyli Wy i córka, stąd moje pytanie (kto fizycznie pisze pod nickiem na tym forum) ;)

Jesteś " Duży On", "Duża Ona", czy "mniejsza Ona" ?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pomyliłeś troszeczkę. Jest "duży on" , "mała i malutka ona"  :]

 

OK, rozumiem, czyli mam przyjemność rozmawiać z "U" :bzik:

 

Nie znalazłem fotek przyczep / sprzętu, którym pokonywaliście wszystkie Wasze trasy.

Być może bardzo pobieżnie przeglądałem, nie miałem zbyt wiele czasu.

Czy gdzieś one są ?

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.