Jump to content

Recommended Posts

RadekP

Witam wszystkich z rejonu pomorza zachodniego.

Po wielu próbach stworzenia TEAMU zachodniopomorskiego ponawiam starania. Dlatego zakładam nowy wątek „Szczeciniacy” choć wiem,

że Koszalinianie  mogą poczuć się urażeni więc możemy zmienić na np. „TEAM BAŁTYCKI”.

Zapraszam wszystkich do odwiedzania tego postu. Spróbujmy stworzyć wzorem innych regionów silną grupę zachodniopomorskich miłośników karawaningu.

Albo ten post zgaśnie jak wcześniejsze, albo zaczniecie się dołączać do wspólnych rozmów, spotkań, zlotów.

Wybiegając w przyszłość - mam nadzieję, że w 2014 roku zorganizujemy spotkanie regionalnych forumowiczów (miejsce, czas i forma –

do późniejszego ustalenia).

Werusie

Trzymamy kciuki  :bravo:  :ok:  i życzymy powodzenia w zakładaniu "Teamu Bałtyckiego" -liczymy ,że dzięki temu będzie więcej spotkań forumowych :przyczepa:  :biwak: nad naszym Bałtykiem- pozdrawiamy :banan: .

LIXUS

Jestem całym sercem za. :ok:. POZDROWIENIA  

ptaku

Trzyma kciuki  :ok:

comsio

Życze powodzenia  :ok: i już jestem chetny na takowe spotkanie  :smirk: 

macieku

Powodzenia Radziu walczyłem kiedyś z tym tematem i odpuściłem sobie tak gdzieś 2 lata temu :-)

My z Patrykiem mamy takie roboty że ciężko* zaplanować daleko w przód (daleko jest płynne czasami to tydzień a czasami miesiąc) , zawsze było tak że wyjazdy były głównie "sponta wekendowa" plus ewentualnie dzień przed i ze dwa dni po :-)

* - zawsze jest jakaś "gwiazdka" u nas gwiazdka polega na tym że problem z planowaniem nie dotyczy wyjazdów zaplanowanych przez Nasze Panie ..... nie jesteśmy w końcu idiotami i chcemy mieć spokój w domu :-)

witamina

Chętnie włączymy się do TEAMU BAŁTYCKIEGO ;)

jacol

Jestem za, jak tylko czas pozwoli chętnie się pojawimy :]

ulislaw

Jestem Radku za, czekam na termin 1-go spotkania TEAMU BAŁTYCKIEGO.  :przyczepa:  :biwak:  Pozdrawiam. :ok:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Jak Werusie życzą powodzenia, to się udać powinno.  :banan:

patriks

Cześć,

Również jestem ZA, obydwoma ręcami :-). Choć w poprzednich latach niewiele wyszło z podejmowanych podobnych działań...

Wydaje mi się, że ten wątek powinien znaleźć się w dziale "Przyjaciele"...  i ewentualne konkretne tematy wypadowe/spotowe, "urodzone" w tym wątku powinny jako spotkania powstawać w dziale "Spotkania i imprezy"

Pozdr

aron

Też trzymam kciuki ,żeby Wam się udało :bravo:

tymar

Działajcie. To całkiem fajna sprawa. Wiem na naszych doświadczeniach.

Pomijając to, że teraz spotykamy się częściej ( wystarczy hasło) to są inne plusy: znaleźliśmy kilka nowych fajnych miejsc.

Trzymam kciuki, aby Wam się udało, nie zamykajcie się tylko szczelnie. Na każde spotkanie zapraszamy wszystkich nie tylko z regionu, a może wpadniemy do Was z Bracią Kujawską?

skrool

Oczywiście zapisuję się do Temu Bałtyckiego

irek w

Witam.

Już się rusza powoluteńku,teraz temat i hasło przewodnie z nazwą i zamieścić w Przyjaciele.

ALELUJA I do PRZODU.

Irek3

Witam ; jestem za . Tak na marginesie , jedno spotkanie miało miejsce i było to pra, pra spotkanie naszego forum . W Kwietniu 2007 roku nad jeziorem Kiełbicze koło m. Żelechowo odbyło się spotkanie 5-6 złóg z naszego rejonu + załoga z Gorzowa Miradym (Mira , Gieniu pozdrawiam ) . Dopiero w Maju odbył się nasz 1-szy złot karawaningowy w Zdworzu !!