Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie szkoda. że nie daliście znać że się wybieracie do Jezierzyc - był spontan więc rozumiem.

 Ja w ten weekend razem z znajomymi rozpocząłem sezon w Międzywodziu - po przyjeździe na ośrodek przyczepą Pani w recepcji myślała że jest w ukrytej kamerze - nikt o tej porze nie zjawiał się u nich na kempingu - a my pojechaliśmy "na pewniaka" bez wcześniejszego dzwonienia.

Jeżeli będzie kolejny wypad na Jezierzyce to ja się oczywiście piszę ( w szczególności że jest to tak blisko - mieszkam na Bukowym, więc nawet silnik nie zdąży mi się nagrzać :) ).

Pozdrawiam

TomekKnaus


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Przepraszam, dopiero zauważyłem, że jest wpis - zmiana planów na Jezierzyce - zwracam honor - chyba muszę częściej wpadać na forum :)

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nooo Patryk  gratuluję faktycznie większy, ale pamiętaj i mam świadków, że miałem karpia i jeszcze pięknego karasia!!!.

 

Proponuję na Drawturze zrobić zawody "nocne zawody".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam karasia nie pamiętam ........... :-)

Na Drawturze to zawody będą co noc na 100% ale nie wiem czy jakieś złapane ryby z tego wynikną prędzej jakieś mandaty :-)

Na dodatek wędkarz maniak P nie ma karty wędkarskiej więc nie polowi w na wodach PZW a takimi chyba jest  jezioro Drawskie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie połowię... ja nie połowię...  karta już prawie jest...    :ee:   :hehe:

 

A odnośnie Czaplinka to na Drawturze nikt nie pamięta jakiejkolwiek kontroli... 

 

...co prawda wolałbym nocne zawody karpiowe ale oczywiście się piszę z Wiktorem ( Wiktor osobno )... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dotychczas wędkuję sobie na różnych łowiskach... więc brak karty nie robił większego znaczenia... w tym roku dopiero spróbuję sił na dzikich więc proszę mi tu bez wrzucania pieców...

 

...jeszcze sobie ktoś pomyśli że kłusol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Radziu, pytałem Właściciela podczas wcześniejszych pobytów...

 

...do tego... i motorówka i butla i latarka i kamera... i cwaniaku i ukleja  ;-) 

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wy tak o tych rybkach dyskutujecie - chyba będę musiał się z swoja wędką przeprosić - bo jak tak dalej będzie to bez wędki zostanie mi tylko towarzystwo Pań, ewentualnie dzieci hehehhe

............................ tylko gdzie ja ją schowałem .........................

 

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja choć czytam Was od jakiegoś czasu to na forum od wczoraj. A to za sprawą wiekowego już nabytku. Co prawda mój Knaus będzie stał stacjonarnie -  nad wodą jako wędkarska cepka :) to do grupy Szczecińskiej chętnie się dołączam bo mobilne spanie od 2 lat zorganizowane w moim 4x4 :) Pozdrawiam Bart

Edytowane przez Czeczen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.