Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam ponownie

Cieszę się, że jest zainteresowanie z Waszej strony. 

 

Dziękuję forumowiczom z innych regionów za wsparcie dobrym słowem mam nadzieję, że będę mógł z Wami się pochylić nad jakimś szkiełkiem przy ognisku.

 

Co do nazwy grupy „TEAM BAŁTYCKI”  to wierzę, że grupa powstanie i jakoś się ochrzci na wiosennym spotkaniu. Propozycję nazw ślijcie a w styczniu 2014 zrobimy demokratyczne głosowanie.  Niech to będzie pierwsza wspólna decyzja tak żeby do I zlotu było i logo – idźmy w profesjonalizm wzorem innych.   

Proponuję do wyboru nazwy zostańmy tutaj a jak będzie już nazwa grupy to przeniesiemy się do zakładki przyjaciele.

 

 

 



to co ? motamy coś na mikołajki ? może jakaś laguna lub cuś w tym guście ? :-)

Jak za dawnych lat.

 

My jeszcze na 7-8.12 nie mamy planów. Tylko, że ja mogę bez przyczepy bo odpoczywa w garażu.

Na spotkanie z dziećmi to w Kołobrzegu jest taka atrakcja Zagroda Św. Mikołaja  http://www.zieleniewo.pl/category/zagroda-sw-mikolaja/

 

Znam jeszcze takie Gospodarstwo Agroturystyczne na męskie spotkania: nocleg, śniadanko, kolacja (dobre jedzonko) ok. 100zł na/os. lokalizacja Marianowo. Piątek / sobotę można się spotkać.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, trzymam kciuki za stworzenie w/w grupy. W mniejszym gronie znacznie łatwiej coś zorganizować. Jak mnie pod pręgierz nie postawicie to zapodam nazwę Waszego Klubu, Grupy czy jakkolwiek się zadeklarujecie. W związku z nadmienieniem Teamu Zachodnioporskiego czy Bałtyckiego, weźcie pod rozważwie nazwę BALTEAM, krótko i oddaje to co w temacie. Czym więcej propozycji na nazwę i logo tym lepiej dopasujecie coś do siebie.

 

P.S.

przepraszam że się wcinam z innego regionu ale małe grupy mają więkrzą przyszłość niż ogromne fora, w których znaczna część to kolekcjonerzy członkowstwa, róbta swoje a na pewno będziecie zadowoleni. pozdrawiam turtl - "południowiec"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, trzymam kciuki za stworzenie w/w grupy. W mniejszym gronie znacznie łatwiej coś zorganizować. Jak mnie pod pręgierz nie postawicie to zapodam nazwę Waszego Klubu, Grupy czy jakkolwiek się zadeklarujecie. W związku z nadmienieniem Teamu Zachodnioporskiego czy Bałtyckiego, weźcie pod rozważwie nazwę BALTEAM, krótko i oddaje to co w temacie. Czym więcej propozycji na nazwę i logo tym lepiej dopasujecie coś do siebie.

 

P.S.

przepraszam że się wcinam z innego regionu ale małe grupy mają więkrzą przyszłość niż ogromne fora, w których znaczna część to kolekcjonerzy członkowstwa, róbta swoje a na pewno będziecie zadowoleni. pozdrawiam turtl - "południowiec"

 

 

Dzięki kolego TURTL.

Jak się uda nam coś zorganizować to Was oczywiście  zaprosimy. Wy macie silną grupę co będzie u nas? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu nie stękaj tylko zaproponuj termin.

Swego czasu z Patrykiem sezonu nie zamykaliśmy przez cały rok. Po ostatnich wiatrach mój pokrowiec na budę szlag kompletnie trafił i zostało z niego tylko trochę szmat więc nie mam oporów przed zimowym wyjazdem (wcześniej wpieniało mnie rozpakowywanie z pokrowca i pakowanie budy po powrocie).

 

W grudniu to już cienko widzę bo mam robotę poukładaną do 10 stycznia (łykendy niestety też)  ale po 10 stycznia jestem otwarty na propozycje weekendowe do 150 km od domu.

 

Może klasycznie - Osir Gryfino i laguna dla dzieciaków, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku ja w okresie zimowym odpadam. Moja budka jest schowana w garażu i posiedzi tam do kwietnia, ale to jeszcze tylko 5 m-cy. :jump:

 

 

Jak Wam się podoba propozycja kolegi Turtla z dalekiego południa BALTEAM a może AmberTeam z pięknym bursztynem w logo. 

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja w ten poniedziałek budę odrobinę posprzątałem, materace i poduchy do chałupy wytargałem, podpory ustawiłem... jeszcze trochę w niej zostało do ogarnięcia, sprężam się, no bo "zima Panie zima idzie..." ;-)

 

Na wcześniejsze rozpoczęcie sezonu, przed majówką, proponuję Trzebież - trza sprawdzić od kiedy mają otwarte, a może dla nas otworzą lub planować na 100% otwarte: niezawodnego Drawtura, może być też Gryfno Osir tyle ,że tam mniej miejsca i blisko domki, lub na wyspie Lubie, tam też przed sezonem dają spokojnie radę, tyle że drogo.

 

ps.  odnośnie Drawtura: był taki mój niecny plan dla Macieja na sylwestra z budami i należy to głośno powiedzieć: Drawtur od razu stwierdził, że da radę przygotować zaplecze sanitarne itd. i zaprasza... no ale małe ochłodzenie weszło i odpuściliśmy aby nie męczyć dzieci... i żon... :-)     A zapewne byłoby zacnie  :-(

 

Wypowiadać się koledzy i koleżanki aby spota jakiegoś małego za niedługo zorganizować...

 

Pozdr Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, cieszę się, że ktoś na chęć i ambicje stworzyć grupę Zachodniopomorską.

Ja wraz z rodziną zapisujemy się już wstępnie.

Co do propozycji wyjazdu do Trzebieży - podpisuję się dwiema rękoma, byłem tam w sierpniu 2013 r. i byłem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam

Tomasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Gdańska, wypowiadam się w swoim imieniu i kompletnie mi nie przeszkadza, że w nazwie macie Bałtyk. W Bałtyku miejsca jest tyle, ze wszyscy jednocześnie możemy w nim moczyć nogi a nawet popływać. Nie należę do żadnej braci chociaż jestem jednym z czterech braci i chyba dlatego łatwo nawiązuje kontakt z innymi braćmi.

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk a może coś zmontujemy w przyszłym tygodniu ........... i tak budę będę wyciągał do serwisu na podnośnik żeby movera założyć to skoro już wypakuję z pokrowca ....................... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.