Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś planuje wypad w okolicy Szczecina w przyszłym tygodniu? Muszę wytopić trochę czasu, bo mi się chata remontuje. Chcę wyskoczyć do Zieleniewa do OSiR gdzieś od wtorku. Nie byłem tam, ceny są dość wysokie, ale chcę być w miarę blisko prawobrzeża a szukać mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie, wracając do kolejnego spotkania Baltim-u daję propozycję - pod dyskusję spotkania np. we wrześniu, któryś z weekendów.

Spotkanie na rozpoczęcie sezonu było, więc dobrze by było się spotkać i na zakończenie.

Miejsce: Trzebież - Camping Osir Police.

http://www.osir.police.pl/gce/oferta.html

http://www.osirpolice.pl/3obiekt3.php

Odległość od Szczecina - ok 30 km.

Koszty - 20 zł/dobę/osoba. (w cenie wliczone jest wszystko, tj. prąd, postój, samochód itp.)

Atrakcje: place zabaw zbudowane w zeszłym roku, deptak, ścieżka rowerowa, siłownia na dworze, skatepark, deptak wzdłuż zalewu, otwarty basen, sauna itd.

Na kempingu jest możliwość zrobienia ogniska - jak się nie mylę, to drewno na ognisko to koszt. 25 zł. (do zorganizowania "ściepa").

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie Liwiusz :)

 

Dla pozostałych "podglądaczy"  :-) - Temat dotyczący spotkania Baltem-u w całości jest przeniesiony do I Spotkania Baltem-u.

Wszelkie uwagi i pomysły, proszę tam umieszczać - żeby było wszystko w 1 miejscu.

Pozdrawiam

TomekKnaus

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Weekendzik spędziliśmy ca campie ....

..... szykowanie strefy kibica ....

 

20180624_120229.jpg

.... nawet nówka-funkiel-sztuka leżaczki nowe były ....

 

 

20180624_151020.jpg

.... przed meczem dokonaliśmy próby .... próby Kabanosa na Fafiku ..... (jak zje Kabanosa - wygramy, jak wypluje - przegramy) ....

.... kabanosa wciągnął bez gryzienia .....

.... więc pełni nadziei zasiedliśmy oglądać mecz ... 

 

20180624_164520.jpg

.... Fafik też kibicował .....

 

20180624_163607.jpg

.... nasza reprezentacja to się nadaje do grania !!!!! ..... ale tylko do grania w reklamach ..... :-( ....

Strefa Kibica rozebrana !!!!!! ........

 

20180624_213902.jpg

.... a miał to być taki wesoły wyjazd ....

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.