Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Maciej, mała zmiana planów na rybki, sory za zamieszanie :-)

 

Termin na rybki Jezierzyce proponuję np. drugi lub trzeci weekend czerwca, ponieważ tak jak w zeszłym roku, zabieram Asię do Sopotu na Festiwal Top Trendy - kupiłem właśnie bilety, termin 30.05-1.06 :-)

 

Pozdr

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co nabroiłeś że taki dar przebłagalny .......... ? :-)

Jak Cię znam to nie wydaje mi się żeby Cię festiwal jakoś szczególnie rajcował :-)

Luzik, umówimy się jakoś ........... wątroba odpocznie przynajmniej jak będzie dłuższa przerwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej

Zbliża się weekend Bożego Ciała i mam dylemat morze czy jezioro.

Miejsce nad morzem to mam wybrane, ale mam problem z jeziorkiem.

Może ktoś poleci fajny kemping do 200km od Szczecina z przyzwoitym zapleczem sanitarnym gdzie będzie cisza spokój z miejscem na ognisko, ale też z możliwość plażowania.

Szukam miejscówki z dojściem do wody (by zastawić wędki na gruncik z pi, pi, pi) czy zrzucić ponton, marzy mi się stać w linii brzegowej.

Relaks, relaks, relaks my dzieciaki i komary.

Tak patrzę na EKOEDEN nad Siecinem czy ktoś tam bywał?

Odpada Czaplinek i Wyspa Sołtysia.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem częstym gościem w Ekoedenie..Wszystko pięknie ,mieszkasz na plazy , właściciel ok  ,łazienki fatalne, restauracja czynna, plac zabaw dla dzieci, wi-fi bardzo dobre , pozwolenie na wędkowanie wykupisz na miejscu-jest tylko jeden szkopuł z tej strony jeziora brak ryb.

Byłam w ten weekend ,popływałam łódką z echosondą ,więc wiem co mówię .Zresztą jeżdżę tam od paru lat i po ostatnim weekendzie stwierdziłam ,że czas poszukać nowego miejsca .

Na Boże Ciało ciszy nie będzie ,zapowiedziała się mocna ekipa z Warszawy z fajerwerkami

Też szukam ,może  ktoś chce pochwalić się swoją miejscówką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może na wyspę z groblą do Rafała 

http://www.sharkdive.com.pl/index.php/island-camp/okolica

węzeł sanitarny delikatnie mówiąc średni ale miejsce jest extra bo można stanąć na górce po drugiej stronie wyspy (w lesie jest prąd i chyba woda).

Zazwyczaj jest tam towarzystwo domkowo / nurkowe wiec pole jest prawie puste. 

Jak poszukacie to był gdzieś opis Ola jak był z dziewczynami swoimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał ma tylko polanke koło bazy nurków i 2 pokoje te przy samej bazie.Reszta wróciła do Osiru.Toalety są po remoncie ,prąd na całej górce, woda też jest rozmieszczona chyba w 2 miejscach. Ryby z tej strony będą , nawet widziałam węgorze.Jednak najlepsze miejsce do połowu to na ośrodku Drawa.Sprawdzone.

A ja nadal zastanawiam się gdzie spędzić przyszły długi weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice Rafała maja tylko domki kempingowe.Rafał to co pisałam wyżej ,.kawiarnia i pokój przy kawiarni w rękach prywatnych a reszta Osir . Ceny zawsze były dobre .Osir ponaprawiał to co przez lata niszczało.Ale ogółem jest tam ok.

Znam to miejsce jak własna kieszeń i od ponad 20 lat tam przyjeżdżam.

Edytowane przez salatka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie JERMAK w Gudowie? Może tam dogadać ceny dla forumowiczów - pole takie na 3+ ale restauracja na 5+. Na spotkanie majowe proponowali 50zł za załogę.

 

My na weekend Bożego Ciała gonimy do znajomych- zaszła mała zmiana planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.