Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale, że co?

 

Że jedziemy z budami na ryby wkrótce do Czeczena, na jego miejscówkę, oblać jego przyczepę?

 

:]   :yay:   :piwko:

 

ps. żeby nie było, że się wpraszamy   :jesc:

 

:lol:

 

A na poważnie serdecznie witamy kolegę i to po kijku, fajny avatar :-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cepka jeszcze na starych włościach u kumpla na przystani czeka na zabranie. A zanim to uczynię to muszę jeszcze przygotować łódkę do sezonu, zwodować ją i przestawić na przystań. A dopiero wtedy będę mógł się zabrać za przyczepę, przewieźć, ustawić, wyprać, umyć i zrobić instalację 230 v.  Mam nadzieję zdążyć do majówki ;) Jak już się urządzę dam znać, póki co obowiązki służbowe nie pozwalają ruszyć z tematem.

 

Co prawda miejsce na ten sezon jest tymczasowe, w rybaczówce na przystani - mało tam uroku i klimatu, ale wszystko rozegrało się szybko i niespodziewanie. Docelowo cepka ma stanąć w okolicach Lubczyny nad jeziorem Dąbie - ale dopiero w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Maciek przypłynie kajakiem w masce z rurką :lol:

 

Ja jestem z Goleniowa więc w razie cóś mam rzut budą... koledzy tez niedaleko...

 

...ciekaw jestem miejscówki, bo tam tereny na około przecie nieco zalewowe...

 

...szykuj szykuj, dopieszczaj budę i swoją miejscówkę i zdwawaj relację :-)

 

 

Powodzenia :hej:

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Tak mysle niesmialo, raczej nie w ten weekend, bo bedzie paskudny, ale moze w nastepny lub kolejny wybrac sie na rybki, szczegolnie na karpie, na Jezierzyce do Ploni...

 

Miejscowka sprawdzona, i blisko, i w miare tanio...

 

...ale musi byc cieplo, TO PODSTAWA I OD TEGO WYPAD UZALEZNIONY , aby nasze Panie sobie gnaty wygrzaly... my wygrzejemy gnaty od srodka...

 

Ja na bank z zaloga pojade :-)

 

Mam nadzieje, ze damy rade sie uzbierac w mala karawane na male pogaduchy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja już się prawie urządziłem. Myślę że to będzie koniec prac na ten sezon. Przyczepka stoi stabilnie, urządzenia gazowe sprawne. Lodówka pięknie chłodzi piweczko. 3 tony szczęścia (piasku) rozsypane plus 2 piaskownice dla dzieciaków ( na razie w skrzynkach). Tarasik z palet ułożony i wypoziomowany, pozostało przeszlifować i pomalować impregnatem. Teraz już tylko zanęcać i czekać na wolne by usiąść w fotelu i wlepiać wzrok w spławiku i podziwiać orły szybujące nad wyspą vis a vis mojej małej plaży.

 

Zdj%25C4%2599cie0183_001.jpg

 

Zdj%25C4%2599cie0184.jpg

 

Zdj%25C4%2599cie0185.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeczen ja to bym powiedział że miejscówka jest "przewypas" ............. pytanie czy się da dostawić obok jedną lub dwoma budami na nockę lub dobę. I gdzie to jest ................ może łódką da się dopłynąć z AZS-u ????


Patryk ja w następny (około 17 kwietnia) mogę tylko z soboty na niedzielę.

Mogę zameldować się na łowisku około 1500 w sobotę wcześniej wykluczone, nie dam rady. 

 

Otwieram listę na "Patrykową" imprezę na łowisku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przyczepą będzie kłopot, ogrodzenie rozbierałem by cepke nad wodę przepchać , ale jachtem dopłyniesz :) z AZSu jakaś godzinka spacerkiem po wodzie. Odrą w kier inoujścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja już się prawie urządziłem. Myślę że to będzie koniec prac na ten sezon. Przyczepka stoi stabilnie, urządzenia gazowe sprawne. Lodówka pięknie chłodzi piweczko. 3 tony szczęścia (piasku) rozsypane plus 2 piaskownice dla dzieciaków ( na razie w skrzynkach). Tarasik z palet ułożony i wypoziomowany, pozostało przeszlifować i pomalować impregnatem. Teraz już tylko zanęcać i czekać na wolne by usiąść w fotelu i wlepiać wzrok w spławiku i podziwiać orły szybujące nad wyspą vis a vis mojej małej plaży.

 

 

Nie to żebym się wpraszał Czeczen, ale wygląda to super... Jest klimat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się bronił... Dajcie mi tylko trochę czasu na zagospodarowanie się tam :)

 

Przyczepa stanęła na zamkniętym terenie rybaczówki. Znam się z rybakiem który jest tam gospodarzem i z ludźmi którzy tam trzymają łódki. Przyznam że nie wiem jaki był by odbiór gdyby tam zjechało się nagle kilka przyczep. Niestety poza moim zagospodarowanym kącikiem tuż nad wodą to reszta terenu nie jest już tak urokliwa... Jak to na rybackiej bazie... tyczki, siatki, jakieś szopy i szopki. Teren wymaga wielkiego ogarnięcia, a idzie mi to mozolnie między praca a rodziną...

Ale jak się trochę zadomowię, nastroje będą przyjazne i ludzie otwarci to chętnie zaproszę na jakieś wędkowanie z nocowaniem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.