Skocz do zawartości

Przyczepa dla 4 osób (2 dorosłych + 2 dzieci)


Uve

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://tablica.pl/

of...html#5afff26225

to ogłoszenie to typowy phishing.

Neci atrakcyjną ceną, pisze łamaną polszczyzną przez translator.

Po kontakcie poprosił by o jakąś niewielką sumę na prom lub cholera wie co. Napisz do niego ale poproś o kontakt na maila a ja go zlokalizuję.

Stawiam na afrykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pomownie

Po adresie IP wynika że gosc pisał z wyspy na pacyfiku. Twierdził że jest on jest w hiszpani a kolega za 1000 zaliczki przyciagnie przyczepe mi nawet jutro pod dom a reszte sumy dopłacę na miejscu.... Zgłosiłem sprawę do admina tablicy i już po ogłoszeniu...

Takie skrzywienie zawodowe :-)

Uważajcie, w razie co służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pomownie

Po adresie IP wynika że gosc pisał z wyspy na pacyfiku. Twierdził że jest on jest w hiszpani a kolega za 1000 zaliczki przyciagnie przyczepe mi nawet jutro pod dom a reszte sumy dopłacę na miejscu.... Zgłosiłem sprawę do admina tablicy i już po ogłoszeniu...

Takie skrzywienie zawodowe :-)

Uważajcie, w razie co służę pomocą.

Ciekawe czy znalazł by się jakiś chętny do przelania 1tyś., w elektronice czy laptopach to się spotkałem z takimi praktykami, ale kto przeleje kasę beż obejrzenia przyczepy, a tak z innej beczki mam na oku przyczepę, ale nie pasuje mi masa, a mianowicie jest zarejestrowana w PL, ale DMC ma wbite 1200, a masa własna też 1200, to co ładowność ma 0kg. Sprzedający przysłał mi zdjęcie dow. rej. i w pozycji F.1 jest 1200, a poz. G 1200, czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na oku przyczepę, ale nie pasuje mi masa, a mianowicie jest zarejestrowana w PL, ale DMC ma wbite 1200, a masa własna też 1200, to co ładowność ma 0kg. Sprzedający przysłał mi zdjęcie dow. rej. i w pozycji F.1 jest 1200, a poz. G 1200, czy to normalne?

 

Oczywiście, jest to możliwe i wcale nie oznacza, że przyczepa ma zero ładowności.

Dużo przyczep ma taki zapis, moja również :skromny:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie, no i stało się, w sobotę stałem się posiadaczem swojej pierwszej przyczepy. Ostatnio już nawet specjalnie nie szukałem za bardzo, tylko pobieżnie oglądałem nowe ogłoszenia i na tym się kończyło, przyczepę kupiłem z prywatnych rąk, od małżeństwa karawaningowców, cynk dostałem od kolegi, który pracuje z właścicielem cepki, no i na podwórku pojawił się nowy nabytek, a jest nim:

Hobby 370 De Luxe z 1990r. (kosztowała mnie 8,5k)

Może nie jest to za duża przyczepa, ale na nasze potrzeby wystarczy, ciągnie się ją rewelacyjnie, nawet nie czułem, że coś jest na haku, jest to chyba najmniejszy model Hobby z wc kasetowym, (kurcze nogi mi wystają z kibelka jak siedzę :-)), ma przedsionek, bagażnik na rowery i wszystko sprawne w środku. Jak się zrobi cieplej, to ją trochę umyję i wstawię fotki, na razie ją zapakowałem do zimowania, a na wiosnę pomyśle nad wiatą, a niech ma przyzwoite warunki :-).

Dziękuje wszystkim, którzy w tym wątku poświęcili mi czas, wyjaśnili pewne rzeczy i ukierunkowali w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.