Skocz do zawartości

Przyczepa dla 4 osób (2 dorosłych + 2 dzieci)


Uve

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam prowadzę dziennik pokładowy i każdy nawet krótki wyjazd jest zapisany, gdzie, kiedy i ew jakieś nr kontaktowe etc - polecam. Wtedy nie ma główkowania ile to już km? 

 

Jak kupię przyczepę to dojdzie mi kolejny pojazd do statystyk

@ Wachmistrzu & Uve

Zachęcam do założenia wątku p/t [ Roczne statystyki wyjazdów ]

 

Po waszych wpisach jako trzeci zamelduje się ze swoją statystyką.

 

Pozdrawiam,

PS

... może będzie więcej chętnych do wpisów ?

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też chcę prowadzić taki dziennik pokładowy cepki, tylko od lipca nie miałem czasu kajecika odpowiedniego kupić. Na razie wszystko mam w głowie, ale do kiedy ? To skleroza w końcu da znać o sobie i co wtedy, zapomnę kajecik kupić i będzie po rybach. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy Ired i Port! Pomysł z wątkiem może okazać się przedni, jednakże mogłoby się to zmienić w paradę próżności więc rezygnuję.

Dziennik = zeszyt. Do tego mam album z paroma zdjęciami z każdego wyjazdu by było o czym z dzieciaczkami za lat naście powspominać - takie tam ;) gdy mnie na sentymenty zbierze.

Jak ktoś ma ochotę to czemu nie - oby trasy nie wydrapywał na budce czymś ostrym - lepiej w zeszycie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Uve w końcu coś wyszperał, czy cały czas wyszukuje cepki ? Będzie długo szukał, to zamiast cepki do załogi 2 + 2 będzie szukał od poczatku, ale do załogi 2 + 3 :hmm:

 

Niestety narazie nic mi się nie udało znaleźć ciekawego, do tej pory na pierwsze rozpoznanie jeździłem sam na rowerze po pracy, gdzieś tak do 60 km. od domu, jak coś było ciekawego, to potem zabierałem tam żonę samochodem, no ale teraz dzień jest tak krótki, że w tygodniu niema szans nic zobaczyć, a w weekendy przeważnie mam kumulację innych zajęć, i ograniczam się tylko do przeglądania internetu. Co do powiększenia załogi, to raczej nam nie grozi, bo wiek już chyba nie pozwoli, ewentualnie może mi zostać załoga 2+1, jak starszy syn za kilka lat już nie będzie chciał z nami jeździć, tylko z kolegami :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie, do tej pory nic ciekawego nie znalazłem, jakiś chyba zimowy zastój w przyczepach nastał, trochę pojeździłem, pooglądałem nawet budżet zwiększyłem do około 9tyś. i nadal ciężko cokolwiek godnego uwagi znaleźć. Znalazłem takie oto ogłoszenie z budką, ale coś mi nie pasuje, cena nie adekwatna do rocznika, opis skopiowany żywcem z jakiegoś translatora, budka mi się podoba, ale coś mi się wydaje, że DMC będzie miała większe niż 1300, napisałem do gościa z ogłoszenia, ale nie odpowiada, a innego kontaktu nie zostawił, jakbyście mogli zerknąć http://tablica.pl/oferta/2004-tabbert-comtesse-495-he-CID5-ID3VHBw.html#5afff26225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka przyczepa kosztuje 7-8 tys. Euro.

http://suchen.mobile.de/wohnwagen-inserat/tabbert-comtesse-495-he-einzelbetten-hamburg/174466665.html

http://www.caraworld.de/wohnwagen/tabbert/comtesse/2494820/tabbert-comtesse-495-he-inkl-mover-u-teilvorzelt-ezb.html

http://suchen.mobile.de/wohnwagen/tabbert-comtesse-495.html

 

A DMC w tych podlinkowanych wynosi 1500 kg.

Ładna buda. Szkoda, że nie da się takiej kupić za 9 tys zł.

 

Sprzedający jeszcze nie odpisał na mail, ale jak odpisze to tak: "Ja być w London i nie potrzebować tej przyczapa, ale wpłać mi pieniądze Western Union to ja ci on sprzedać."

 

Resztę sobie dośpiewaj sam...

Edytowane przez inhalt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kali jeść a po polskiemu nie umieć pisać, i pomyślał ze skoro my UE to u nas jest ojro :)

Edytowane przez jarobaro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.