Skocz do zawartości

Przyczepa od Darek6261


Balcerz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,potrzebuję pomocy co do tej konkretnej przyczepki,plus jest taki że pan Darek6261 ma tutaj na forum dobrą opinie.

Link:http://allegro.pl/hobby-440-4-5-osob-lazienka-wc-namioty-i3707492716.html

Czy to jest dobra cena?Czy to dobra przyczepa?

dmc jest 1250 moje auto ma max 1300 czy nie będzie to za duża przyczepa bo planuje zrobić w przyszlym roku kilka tyś,kilometrów?

Edytowane przez Balcerz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego parę osób ciągało przyczepy Toyotami Corollami Verso i z tego co mnie pamięć nie myli, nie byli specjalnie zadowoleni z możliwości tego auta.

Ale dotyczyło to wersji benzynowych tego auta.

Napisz jaki masz motor, jeżeli to diesel, to powinno być lepiej.

Jazda z przyczepą w okolicach maksymalnych możliwości auta zawsze jest męcząca zarówno dla kierowcy jak i jego pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam Grzesiek Gfizyk miał Corolkę Verso i niezbyt był zadowolony z możliwości tego auta odnośnie ciągnięcia przyczepy.

Popytaj dokładnie Grześka.

Tym niemniej przy benzynowym silniku i takiej przyczepie, auto na pewno będzie miało bardzo ciężko.

 

W tym samym układzie są  też przyczepy sporo lżejsze - ta ma dodatkową długość a więc i ciężar, ze względu na szafę przed kuchnią.

Ja szukałbym czegoś lżejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj niestety albo zmienisz auto albo nie ta przyczepa.....cos o tym wiem auto za lekkie do przyczepy w okolicach 90 km/h będzie plywac po drodze nie mowiac już o tym ze ja mam diesla a o benzynie i możliwościach tych silnikow to raczej nie można powiedzieć ze da rade......ja po 1 sezonie zmieniam auto po zimie szkoda się meczyc

:oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa wygląda dobrze, poproś o zdjęcia narożników od dołu przyczepy i ew zdjęcia narożników od środka pod rurami nawiewu. Wygląda na zadbaną, koło zapasowe pod przyczepą, patent niezły na miotłę, widać, że ktoś o sprzęt naprawdę dbał.

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie konie a moment ma wpływ na jazdę z przyczepą.

Budka o DMC 1000 kg będzie znacznie przyjemniejsza w holowaniu.

Chociaż są koledzy co budki o DMC 1000kg  ciągają Corollkami 1,4 i są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam silnik 147KM tyle co diesel ale niestety jesli jest za lekki to już nie poradzę :oslabiony:

to co szukać w granicach 1000dmc?

 

moja budka wazy 830kg, DMC 1000kg (ale realnie pewnie ma pod 1100kg jak się załaduje)

holuję to c-max'em (1400kg MW) i jakoś daję radę, a mam 120KM i to z LPG

 

więc powinieneś spokojnie pociągnąć, tyle że te silniki lubią obroty, czyli pod górę trzeba redukować i utrzymywać wyższe obroty

 

Co do budki, wygląda OK

zdjęcia pokazują wewnętrzne narożniki, trzeba by tylko zaglądnąć pod spód i pod wykładzinę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,potrzebuję pomocy co do tej konkretnej przyczepki,plus jest taki że pan Darek6261 ma tutaj na forum dobrą opinie.

Link:http://allegro.pl/hobby-440-4-5-osob-lazienka-wc-namioty-i3707492716.html

Czy to jest dobra cena?Czy to dobra przyczepa?

dmc jest 1250 moje auto ma max 1300 czy nie będzie to za duża przyczepa bo planuje zrobić w przyszlym roku kilka tyś,kilometrów?

Ten sprzedawca ma jeszcze jedną przyczepę na sprzedaż.

Większą ale lżejszą.

Tu masz link:http://allegro.pl/hobby-460-prestige-4-5-osob-p-nowy-namiot-i3707944676.html

Jeśli chodzi o markę Hobby to mają one to do siebie że im przyczepa młodsza to i cięższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca ma jeszcze jedną przyczepę na sprzedaż.

Większą ale lżejszą.

Tu masz link:http://allegro.pl/hobby-460-prestige-4-5-osob-p-nowy-namiot-i3707944676.html

Jeśli chodzi o markę Hobby to mają one to do siebie że im przyczepa młodsza to i cięższa

Oglądałem ale jest 3 lata starsza i tylko 50 kg lżejsza,wydaje mi się że ta młodsza jest w lepszym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.