Jump to content

kamper dla admina

marek
 Share

Recommended Posts

Hehe, ciekawe ile bym tym na zlot jechal... :hop1:

Generlanie wszystko super tylko sie nie da do plecaka przytroczyc, duza wada :hop1:

:czerwona:

Hehe, ciekawe ile bym tym na zlot jechal...

Te co w standardzie jedzie 45, po odblokowaniu do ok 60, po zmianie cylindra na wiekszy nawet 80 ale jak zlapia to karta motorowerowa (czyt. dowod) nie wystarczy :czerwona:

Hehe, ciekawe ile bym tym na zlot jechal... :hop1:

:

:czerwona:

Piotrek przypuszczalnie był bys szybciej od nas , taki mały wechikuł przejedzie w każdym korku . :hop1: , a nie raz jadac autem z przyczepą człowiek jedzie max - 20-40 km/h.

Myslałem ze tylko , my Polacy mamy pomylone pomysły . A tu sami widzicie . Facet musi mieć chyba często na bakier z zona i wtedy wyprowadza sie do swojego M-1 na kółkach . Nasze Niewiadki wyglądaja przy tym jak apartamentowce . Piotrowi nie polecam tego pojazdu gdyż zauważyłem że kamperek jest nieocieplony , a nasz Admin wyjątkowo lubi przytulne ciepełko !

Ogólnie to podziwiam takich konstruktorów. Facet ma wyobraźnię , to widać ! Nie wszyscy ja maja bo to dar Boży i z nią sie rodzimy . Niestety żadne szkoły nas jej nie naucza jeżeli sami jej z siebie nie wydobędziemy . :hop1::czerwona:

Śmiejcie się z gościa. Jakby to zrobić na trochę większym podwoziu to byłoby super. Trochę amatorskie wykonanie, no ale pewnie facet to u siebie w garażu zrobił. Dla mnie jest :czerwona: Brawo za pomysł.

Trochę amatorskie wykonanie, no ale pewnie facet to u siebie w garażu zrobił.
Bo to studyjna wersja,ale jak piszecie ja chylę czoła z powodu pomysłu i realizacji :czerwona::hop1:

• 2 weeks later...

Nie no fajny patencik Neomi :) Ciekawe czy w rzeczywistości ktoś coś takiego zrobił :)

Ja sie na to pisze :] . A rower w pociągu już woziłem wiec nie nie byłoby tak źle z tym czasem. :)

Ciekawe czy w rzeczywistości ktoś coś takiego zrobił :)

Chyba zrobił. Mam zdjęcie z budowy, niestety brak zdjęcia produktu finalnego.

W trakcie budowy - trochę się pogrzebowo kojarzy :)...

post-33317-imported-f0cfc8ff-c893-4848-bfe1-ea17338f4acf_thumb.jpg

Tablice poglądowe

post-33317-imported-7b8abe70-eaa2-455d-b5a1-11829cf3dc03_thumb.jpg