Skocz do zawartości

Kupuję przyczepkę


bees

Rekomendowane odpowiedzi

Santok to gdzieś koło Gorzowa Wlkp. Jakieś 300km do Kątów chyba.Rozrzutnie kolego:) . Płacisz gościowi za przyjazd i ew.powrót żeby zobaczyć jedną przyczepę.Samemu robiąc ok 600km mógłbyś z powodzeniem obejrzeć co najmniej kilka przyczep. Ale jak to mówią w przysłowiu :"kto bogatemu zabroni?".

A tak na poważnie - nie oglądaj przyczepy sam jeśli się na tym nie znasz.Poczytaj forum to się przekonasz,że w przyczepie łatwiej o tzw MINE niż w samochodzie.

To prawda, że trochę rozrzutnie rozpędziłem się pod Gorzów i dałem pieniądze na przywóz, ale po pierwsze, to jechałem obejrzeć inną przyczepkę u tego samego sprzedającego, a po drugie, to i tak koś musiałby mi ją przyholować, bo DMC i tak dalej... Mam zamiar dopiero zrobić uprawnienia na kat E. Jestem rozrzutnym nauczycielem, więc raczej niebogatym :)

Co do kupna, to szukam kogoś, kto w czwartek mógłby tę przyczepkę zobaczyć u mnie.

 

Panowie. Nie sugerujcie się zdjęciami. Ja tę przyczepkę widziałem i jeżeli coś nie tak z nimi, to błąd w sztuce. Nie oszustwo

Przyjedźcie do mnie w cdzwartek i zobaczcie ją na żywo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

samemu nie polecam koledze podejmowania decyzji.

niewiedza w kwestii cepek

uśpiona czujność - pierwsza przyczepa

plus sprytny sprzedawca i argument, ze tyle km przejechał już z cepką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samemu nie polecam koledze podejmowania decyzji.

niewiedza w kwestii cepek

uśpiona czujność - pierwsza przyczepa

plus sprytny sprzedawca i argument, ze tyle km przejechał już z cepką.

Dlatego ten watek. Liczę, że ktoś mi pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z innym oknem? Widzi ktoś to samo, czy mnie się w oczach mieni?

Podczas oglądania nie zauważyłem tego, ale oglądałem bardzo pobieżnie a i przyczepka nie była wymyta. Na zdjęciach wygląda na czystą więc być może coś tam jest....zwrócę uwagę na okno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek zewnętrzny od strony wejścia tez dorabiany tylko czemu nie z oryginalnego poszycia i jak na cepe z 2001 roku to strasznie poobijana na calej dlugosci ściany po przeciwnej stronie od drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek zewnętrzny od strony wejścia tez dorabiany tylko czemu nie z oryginalnego poszycia i jak na cepe z 2001 roku to strasznie poobijana na calej dlugosci ściany po przeciwnej stronie od drzwi

To prawda, że trochę poobijana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak moja ma 28 lat i wygląda dużo lepiej z zewnątrz mam jedno Male wgniecionka prawie nie widoczne wiec jak na tak mloda cepe to widać ze ktoś mamo o nią dbal albo jest z wypożyczalni z Anglii, a to raczej dobrze by o jej stanie nie swiadczylo tylko pytanie czy jest mozliwosc tego sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak moja ma 28 lat i wygląda dużo lepiej z zewnątrz mam jedno Male wgniecionka prawie nie widoczne wiec jak na tak mloda cepe to widać ze ktoś mamo o nią dbal albo jest z wypożyczalni z Anglii, a to raczej dobrze by o jej stanie nie swiadczylo tylko pytanie czy jest mozliwosc tego sprawdzenia

To prawda, że na oko nie jest bardzo ładna, ale być może technicznie jest dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby wygląd nie odzwierciedlal stanu technicznego bo będzie lipa, tez chcialem kupić na początku angielke bo wypasiona, bo ladna w środku, bo mlode roczniki w niskiej cenie ale prawie wszystkie przemokniete i mamo pachnące w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że na oko nie jest bardzo ładna, ale być może technicznie jest dobra?

 

Wybrałeś złą kolejność w kupowaniu. Na tą chwilę nie jesteś jeszcze na straconej pozycji bo jeszcze jej nie kupiłeś. W przypadku gdy było coś nie tak z przyczepą, jedynie będziesz w plecy tylko o koszty transportu.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj dokładnie łączenie podłogi z bokami przyczepy, szczególnie z przednimi narożnikami - czy wszystko jest suche i nie zmurszałe (nie jest miękkie), dodatkowo w przyczepie powinien być stolik, angielki mają lekkie stoliki ze składanymi nogami, chowane na noc do szafy czy łazienki - nie daj sobie wmówić, że w oryginale nie było - był, tylko ponieważ są lekkie często się niszczą, a trudno je dostać. Naciśnij z przodu na słupki pomiędzy oknami, jak poczujesz, że coś się ugina to spokojnie możesz podziękować za zakup.

Edytowane przez makwas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.