Skocz do zawartości

Kupuję przyczepkę


bees

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja już ją widziałem. Bardzo pobieżnie, ale ze zdjęciami, to raczej nie kant, a niedbalość

 

Oczywiście powiem nie jeżeli trzeba będzie. Za przywóz jyż dałem pieniądze

 

przepraszam za literówki, ale piszę na telefonie, a mam grube paluchy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich odwróconych zdjęciach piszecie?

To jest układ na dwie podkowy i jedno zdjęcie jest robione z tyłu w stronę przodu, a drugie z przodu na tył. To chyba normalne, żeby pokazać jak wyglądaja obie strony przyczepy.

Nie róbcie bees'owi wody z mózgu. On powienien mieć juz i tak ciepło w gaciach, ale niech zastanawia się nad prawdziwymi mankamentami tej przyczepy, a nie nad urojonymi.

 

Luźny klin listwy, opadła uszczelka drzwi, nieoryginalna klapa bakisty to mogą być drobiazgi do łatwego poprawienia albo do olania (klapa). Ale nie muszą. Moze tam sie czaić woda, zgnilizna itd. To trzeba obejrzeć z bliska. Na zdjęciach nie widać tyle co w realu.

 

Ja bym bez gruntownego obejrzenia takiej budy nie kupił. Ale po obejrzeniu, jeśli naprawdę by wszystko było ok, to czemu nie. Gdyby było ok...

 

I jeszcze jedno. NIektórzy ludzie rejestrują angielki naprawdę w cały świat. Nie ma do nich dow. rej. w wysp więc stosunkowo łatwo jest oszukać na roczniku i masach. W tej budzie DMC podane jest 1300 kg. To jest możliwe. Ale warto sprawdzić ile ważą takie same na wyspach na ebayu, a moze nawet zważyć. Gdyby DMC była mocno zaniżona (wydaje mi się, że nie jest, ale nie kupuje się "bo komuś na forum się cos wydawało") to możesz mieć później kłopotu. I tak wchodzisz w viatoll ze swoim holownikiem więc dla Ciebie wszystko jedno, czy buda 1300 czy 1600 kg. Zatem lepiej nie mieć w papierach zaniżonej DMC, bo potem nie ma jak spakować przyczepy na wyjazd, gdyż nośności nie starcza.

Edytowane przez inhalt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich odwróconych zdjęciach piszecie?

To jest układ na dwie podkowy i jedno zdjęcie jest robione z tyłu w stronę przodu, a drugie z przodu na tył. To chyba normalne, żeby pokazać jak wyglądaja obie strony przyczepy.

Nie róbcie bees'owi wody z mózgu. On powienien mieć juz i tak ciepło w gaciach, ale niech zastanawia się nad prawdziwymi mankamentami tej przyczepy, a nie nad urojonymi.

 

Luźny klin listwy, opadła uszczelka drzwi, nieoryginalna klapa bakisty to mogą być drobiazgi do łatwego poprawienia albo do olania (klapa). Ale nie muszą. Moze tam sie czaić woda, zgnilizna itd. To trzeba obejrzeć z bliska. Na zdjęciach nie widać tyle co w realu.

 

Ja bym bez gruntownego obejrzenia takiej budy nie kupił. Ale po obejrzeniu, jeśli naprawdę by wszystko było ok, to czemu nie. Gdyby było ok...

:) i o to chodzi. Lepiej przepić niż wyrzucić pieniążki w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bees, a skąd ona jedzie?

Santok to gdzieś koło Gorzowa Wlkp. Jakieś 300km do Kątów chyba.Rozrzutnie kolego:) . Płacisz gościowi za przyjazd i ew.powrót żeby zobaczyć jedną przyczepę.Samemu robiąc ok 600km mógłbyś z powodzeniem obejrzeć co najmniej kilka przyczep. Ale jak to mówią w przysłowiu :"kto bogatemu zabroni?".

A tak na poważnie - nie oglądaj przyczepy sam jeśli się na tym nie znasz.Poczytaj forum to się przekonasz,że w przyczepie łatwiej o tzw MINE niż w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli buda nie jest w porządku to wolałbym stracić kasę za transport niż kupić zgniliznę. Jeśli jest ok to wiadomo - brać.

 

Ale jeszcze jest kwestia rocznika. Jeżeli rocznik jest oszukany w papierach to może być dobra podstawa, aby domagać się zwrotu pieniedzy za transport (mimo odesłania goscia do domu z tym sprzętem). To jest próba oszustwa i jesli jest oszukana (rocznik) to wzywałbym policję na miejsce, póki facet by u mnie był. Oszustom stop.

Ale jeśli nie jest oszukana - to zrobisz z siebie bałwana i oszczercę. Dlatego koniecznie trzeba najpierw ustalić prawdziwy rocznik tej budy, zanim sie kogos posądzi! WojtEwa ma na to sposoby (ja ich nie znam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy lustrzane odbicie zdjęcia? Nie wiem po co, ale może przypadkiem?

Kran chyba w obu ustawiony tak samo (czyli ok), biały haczyk na ścianie taki sam, słońce świeci na obu zdjęciach od strony wejścia. Chyba odbite zdjęcie.

 

Trochę tu dużo niewiadomych, co ...?

 

Zwróćcie uwagę jeszcze na zdjęcia nr 4. Czy nie wydaje się wam, że przednie okno jest brązowe, a tylne niebieskawe (czy przeźroczyste). W każdym razie niejednakowe. 

Edytowane przez inhalt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.