Skocz do zawartości

przyczepka za przyczepą ???


olo1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I to jest moja największa bolączka związana z przyczepą.I jedyna przewaga camperów..przynajmniej na razie.. :)  Motocykle to moja wielka pasja ...i musze coś wymyśleć!!!!

Ta przyczepka ma układ jak kampery.  http://otomoto.pl/lmc-maestro-570e-T3422677.html

Tylko chyba ten luk z tylu może być za mała na jakikolwiek motor czy skuter.

Mi się układ podobał, choć z motorami nie mam żadnego odczynienia ale żonie nie,

wiec wybraliśmy inna przyczepke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem można trafić na budę z garażem podobnym jak w kamperach. Dorobić solidne kotwy w podłodze i powinno bez problemu utrzymać skutera czy lekki motor. Tylko mało takich budek na rynku... Ostatnio widziałem w ogłoszeniach na wakacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że budki mają takie "garaże" jak niektóre kampery to jedna sprawa a ładowność takiego "bagażnika" też pozostawia wiele do życzenia. Jak widziałem u andrewy w Częstochowie kilka pepek z popękaną blachą ( głównie nad drzwiami) to miałbym wielkie obawy ,żeby na tył budki ładować choćby malutkiego skuterka , choćby z 70 kg. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworząc taki garaż producent raczej nie uważa, że będzie wozone tylko powietrze. Skuter waży ok. 100. To tak wiele? Widząc co ludzie mają w budach raczej zbytnio bym sie nie przejmował. Jeśli nie przeładujesz wątpię by coś się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powietrze ale ja osobiście chciałem taki "garaż " zrobić, nie na skuter ale tylko po to ,żeby łatwiej wkładać krzesła, stolik i inne takie  lekkie rzeczy. Jak pooglądałem na placu u Andrewy w Częstochowie jak nasze przyczepki wyglądają gdy za dużo nałoży się na ich tył - ochota jakby mi odeszła :nono: .

 

To ,że przyczepa ma ładowność na poziomie 200 czy nawet 300 kg. nie daje" zielonego światła" dla nas ,żeby połowę tej ładowności wrzucić na tył (sam tył) przyczepki.

 

AAA  dodam tylko jeszcze ,że kampery (nie wszystkie) w takich garażach mają naklejki aby nie przekraczać max. ładowności 60 kg. :]

Edytowane przez maciek76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,widziałem przyczepy z wydzielonym przedziałem "skuterowym" z tyłu z oddzielnymi drzwiami wjazdowymi.Głównie dla zawodników crossowych i ich maszyn.Myślę,że 70-90kg to tyle co 70l H2O.Dałoby rade.

Ale ja nie mam takich możliwości gdyż przecież nie będe przerabiał budki!! :)

Nie chcę za bardzo prowadzić dyskusji "akademickiej". Ja naprawdę muszę wymyślić sposób na podpięcie skuterka-motorka :) . Najbliższy realizacji wydaje mi się sposób złapania skuterka za przednie koło tak aby jechał na swoim tylnym. Chyba przejadę się do Częstochowy na poważną rozmowe na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,widziałem przyczepy z wydzielonym przedziałem "skuterowym" z tyłu z oddzielnymi drzwiami wjazdowymi.Głównie dla zawodników crossowych i ich maszyn.Myślę,że 70-90kg to tyle co 70l H2O.Dałoby rade.

Ale ja nie mam takich możliwości gdyż przecież nie będe przerabiał budki!! :)

Nie chcę za bardzo prowadzić dyskusji "akademickiej". Ja naprawdę muszę wymyślić sposób na podpięcie skuterka-motorka :) . Najbliższy realizacji wydaje mi się sposób złapania skuterka za przednie koło tak aby jechał na swoim tylnym. Chyba przejadę się do Częstochowy na poważną rozmowe na ten temat.

Firma TEC produkowała w latach bodajże 93-95 małe kempingówki  specjalnie dla motocyklistów. Z drzwiami i najazdem od tyłu.Szyna najazdowa wysuwana była spod przyczepy , a po całkowitym wyjęciu i obróceniu pełniła rolę drabinki na dachowy bagażnik , przeznaczony np, do desek surfingowych  .

Natomiast Wilk robił duże salonki z dwoma drzwiami po jednym boku i obu stronach koła. Tabbert i Knaus robiły podobne ale dodatkowe drzwi były dwuskrzydłowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku widziałem zabudowę na nissana navarrę w Turawie także z takimi drzwiami - przechodząc zaglądałem do środka - fajnie rozwiązane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.