Jump to content

Czy ktos to widział.

marek
 Share

Recommended Posts

Te "namioty" z filmilku nr 6 , oglądałem w zeszłym tygodniu w sklepie FALLE Campingwelt w Wiedniu. Cena zależnie od wielkości 1600-2200 EUR. Za ten namiocik , możesz sobie Marek dokupić jeszcze 3 niewiadówki w ekstra stanie :czerwona:

Te "namioty" z filmilku nr 6 , oglądałem w zeszłym tygodniu w sklepie FALLE Campingwelt w Wiedniu. Cena zależnie od wielkości 1600-2200 EUR. Za ten namiocik , możesz sobie Marek dokupić jeszcze 3 niewiadówki w ekstra stanie :hop1:

ile :czerwona::hop1::bzik: chora jest ta cena :hop1:

SERKU ! To są normalne ceny dla Niemca , czy Szweda . My w Elkampie czy Tamie także kupujemy towary po ichniejszych cenach przeliczanych na złotówki . No chyba ze jest to produkt Polski . Zauważ ze za głupi mikroskopijny czajniczek wołają 120zł. Jeszcze ciekawiej jest w USA .Dla przeciętnego Polaka kupno używanego Kampera to wydatek kilkunastu wypłat , u nich to kilka rat . Może za parę lat u nas będzie podobnie .

Pozdrawiam ! Dla nas fanatyków , żadna bariera cenowa nie stanowi granicy aby zakupić ukochana zabaweczkę !

No podoba mi się:

Mi też jest tylko kilka mankamentów

1 to, że przeciętny samochód mam ładownośc dachu max 100kg wiec ja już się nie łapię

a 2 to po kilku :czerwona: i tak nikt tam nie wejdzie :hop1:

że przeciętny samochód mam ładownośc dachu max 100kg

dlatego połowa jest poza dachem,

to po kilku :czerwona: i tak nikt tam nie wejdzie

ale i tak jak padniesz to pod zadaszeniem :hop1:

Widziałekm kiedyś coś podobnego, oczywiście nie tak zaprojektowanego jeszcze w latach `70 na Polskim Fiacie 125p jak byłem na jedynych możliwych w tych czasach wczasach zagranicznych tzn. w Bułgarii.

Coś takiego produkowała w polsce w latach 90-tych firma DOMOBIL. Nawet jeszcze strona sie zachowała Domobil

Coś takiego produkowała w polsce w latach 90-tych firma DOMOBIL

Ale chyba nawet robią dalej i cena powiem że na nasze kieszenie "Cena promocyjna (po kosztach produkcji z 95r, wysprzedaż, gdyż koszty reklamy zbyt duże) dla egzemplarzy nieprzecenionych, w wersji dla Poloneza Caro: 2850 zł. Zawiera pierwszy montaż. (W zestawie jest m.in. w.w. rozkładany stolik i materace) "

• 2 weeks later...

1/2 wieku i dogonimy.w stosunku do 2-go autostopu d/okola polski tak jest postep w tzw sprzecie turystycznym.pzdr mendry

• 6 months later...
1 to, że przeciętny samochód mam ładownośc dachu max 100kg wiec ja już się nie łapię

Dokładnie... czesto widać na samochodach bez relingów dachowch wgniotki po bagażnikach (poprzecznych relingach) w miejscach ich umiejscowienia... To co dopiero stanie się z dachem po przebywaniu w czymś takim... ;) Nie jestem pewien czy takie coś zdaje egzamin... :ok: Haczyk + przyczepka = najlepsze rozwiązanie :ok:

Na Polboxie strony juz chyba nie ma. Przelozylismy ja tutaj. Niestety nie jest dzisiejsza.

http://akson.sgh.waw.pl/~mgolen/domobil/index.htm

Dla zaciekawionych tym osiagnieciem polskiego karawaningu polecam wyprobowanie po promocyjnej cenie. :look: Sprzedaje ostatniego naszego Poloneza z tym namiotem. Samochod ma juz wprawdzie swoje lata, ale po drobnych poprawkach w wasztacie moze pojezdzic i to sporo. Cena razem z tym autem bedzie na pewno znacznie nizsza niz cena samego nowego namiotu. Kontakt na gg.