Skocz do zawartości

Czy ktos to widział.


marek

Rekomendowane odpowiedzi

Te "namioty" z filmilku nr 6 , oglądałem w zeszłym tygodniu w sklepie FALLE Campingwelt w Wiedniu. Cena zależnie od wielkości 1600-2200 EUR. Za ten namiocik , możesz sobie Marek dokupić jeszcze 3 niewiadówki w ekstra stanie :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "namioty" z filmilku nr 6 , oglądałem w zeszłym tygodniu w sklepie FALLE Campingwelt w Wiedniu. Cena zależnie od wielkości 1600-2200 EUR. Za ten namiocik , możesz sobie Marek dokupić jeszcze 3 niewiadówki w ekstra stanie :hop1:

 

ile :czerwona::hop1::bzik: chora jest ta cena :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERKU ! To są normalne ceny dla Niemca , czy Szweda . My w Elkampie czy Tamie także kupujemy towary po ichniejszych cenach przeliczanych na złotówki . No chyba ze jest to produkt Polski . Zauważ ze za głupi mikroskopijny czajniczek wołają 120zł. Jeszcze ciekawiej jest w USA .Dla przeciętnego Polaka kupno używanego Kampera to wydatek kilkunastu wypłat , u nich to kilka rat . Może za parę lat u nas będzie podobnie .

 

Pozdrawiam ! Dla nas fanatyków , żadna bariera cenowa nie stanowi granicy aby zakupić ukochana zabaweczkę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałekm kiedyś coś podobnego, oczywiście nie tak zaprojektowanego jeszcze w latach `70 na Polskim Fiacie 125p jak byłem na jedynych możliwych w tych czasach wczasach zagranicznych tzn. w Bułgarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego produkowała w polsce w latach 90-tych firma DOMOBIL

Ale chyba nawet robią dalej i cena powiem że na nasze kieszenie "Cena promocyjna (po kosztach produkcji z 95r, wysprzedaż, gdyż koszty reklamy zbyt duże) dla egzemplarzy nieprzecenionych, w wersji dla Poloneza Caro: 2850 zł. Zawiera pierwszy montaż. (W zestawie jest m.in. w.w. rozkładany stolik i materace) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
1 to, że przeciętny samochód mam ładownośc dachu max 100kg wiec ja już się nie łapię

 

Dokładnie... czesto widać na samochodach bez relingów dachowch wgniotki po bagażnikach (poprzecznych relingach) w miejscach ich umiejscowienia... To co dopiero stanie się z dachem po przebywaniu w czymś takim... ;) Nie jestem pewien czy takie coś zdaje egzamin... :ok: Haczyk + przyczepka = najlepsze rozwiązanie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polboxie strony juz chyba nie ma. Przelozylismy ja tutaj. Niestety nie jest dzisiejsza.

 

http://akson.sgh.waw.pl/~mgolen/domobil/index.htm

 

 

Dla zaciekawionych tym osiagnieciem polskiego karawaningu polecam wyprobowanie po promocyjnej cenie. :look: Sprzedaje ostatniego naszego Poloneza z tym namiotem. Samochod ma juz wprawdzie swoje lata, ale po drobnych poprawkach w wasztacie moze pojezdzic i to sporo. Cena razem z tym autem bedzie na pewno znacznie nizsza niz cena samego nowego namiotu. Kontakt na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.