Skocz do zawartości

Mikołajki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O drewno proszę się nie martwić Tadeusz załatwi i przywiezie w piątek rano.

Niestety dyrekcja zwinęła namiot więc trzeba będzie rozstawić wojskowy Tadeusza ale to już załatwione.

Jest możliwość zakwaterowania w budynku, są tam pokoje dla zawodników. Koszt noclegu to 40.00 zł osoba.

w sobotę odbędzie się na basenie impreza mikołajkowa dla dzieci. Wstęp 10.00 zł.

Jest to impreza połączona z zawodami pływackimi i innymi atrakcjami.

Jeżeli będą chętni, to proszę o zgłoszenie ilości dzieci chętnych do wzięcia udziału w tej imprezie, warunkiem jest choćby podstawowa

umiejętność pływania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegi to i nas raczej wykluczą, ale mamy nadzieję że jeszcze się załapiemy na pogodę bez śniegową,

Przywiozłabym tradycyjnie gar dobrego bigosu lub bogracza .kwestia opakowania - czy mam toto wziąć w bemarze który da się w namiocie wetknąć do prądu czy w kociołku  nad ognisko???

Nasz maluszek( 3.5 roku)chętnie by załapał się na basen, pływa jak perszing ale w rękawkach -więc nie wiem czy atrakcje basenowe uwzględniają takich pływaków.

pozdrowionka cieplutkie wszystkim.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 dni i trzeba jechać. W piatek przed południem postaramy się z Tadziem rozbić namiot. Gdyby ciapało deszczem , będzie gdzie łepetynę schować.

W sobotę mam zajęcie dla mojej kobiecej drużyny gospodarczej - robimy tradycyjny gulasz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że tylko myślami będę z Wami, a ciałem w pracy. Taka praca, że do końca nie mogę zaplanować wyjazdu, bo coś wyskoczy. Życzę udanego pobytu :biwak: , dobrej zabawy :gitara: :gitara: , i pysznego Meserta gulaszu :jesc: :jesc: :jesc: . Niech pogoda będzie z Wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że tylko myślami będę z Wami, a ciałem w pracy. Taka praca, że do końca nie mogę zaplanować wyjazdu, bo coś wyskoczy. Życzę udanego pobytu :biwak: , dobrej zabawy :gitara: :gitara: , i pysznego Meserta gulaszu :jesc: :jesc: :jesc: . Niech pogoda będzie z Wami

 

Niedobrzeee. Pogoda chyba faktycznie będzie nieco kulawa, ale dojazd na szczęście jest dobry , nie trzeba pokonywać jakichś wzniesień. Tak więc łopata do śniegu na pewno się przyda a wszczególności na tego osobnika z Pszczyny - który weekendy rozpoczyna w sobotę wieczór. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Andrzej (Tygrysek) specjalnie dla dzieci na ten zlot przyjedzie na świecącym reniferze,dołączy do nich Mikołaj na sankach.Jeżeli ktoś ma dotęp do siana to potrzebne jest do napełnienia Mikołaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjadę z  chałupinki ok.9.00, przed 10.00 powinienem byc na miejscu. Jestem umówiony z Tadziem w temacie rozbijania namiotu oraz otwarcia butelki z nalewką. Oczywiście otwarcie nastąpi o 13.00 (gentlmani tak mają) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.