Skocz do zawartości

Mikołajki


Rekomendowane odpowiedzi

W odpowiedzi na zapytania i prośby Koleżeństwa na temat spotkania Mikołajkowego, informuję że

takowe spotkanie jest możliwe.

Byłem dzisiaj na Kolnej i wszystko uzgodniłem. Trochę zmieniły się ceny ale uważam że są do przełknięcia.

Mamy dostęp do sanitariatów, wody, prądu i to wszystko kosztuje 20.00 zł od osoby za dobę.

Ma to dobre strony przy małej ilości chętnych, bo i tak zapłacimy tylko za siebie.

Ponadto bodajże w sobotę odbędą się na basenie specjalne zajęcia dla dzieci ( nasze też mogą w nich brać udział)

o szczegółach poinformuję jak będzie wszystko dopięte przez Zarząd Kolnej.

Oczywiście w pozostałym czasie będziemy mogli skorzystać z basenu.

Proszę wszystkich zainteresowanych o wpisywanie się na listę. Gdyby ktoś miał pomysł na zorganizowanie jakichś

atrakcji proszę o kontakt, lub wpis na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Janusz- brakuje w tym wątku terminu spotkania. Oczywiście jeśli będzie w miarę znośna pogoda, to melduję się tam w piątek rano. Może by tak w sobotę Opactwo w Tyńcu zwiedzić?. Odległość to ok.2,5 km, więc można w zasadzie pieszo przegalopować wzdłuż Wisły.

 

 

Lista uczestników:

 

1) Janusz s -1

2) Dobrawa-2+1

3) Tadek1 -2

4) Marco69 -2

5) Darek126N -2+1

6) Trafko - 2+2

7) Osman - 2

8) Yabulon 2+1

9)Mesert -1

10)Seba1 - 2

11)Elmo - 2+1

12)Kajman-2

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi , podobnie jak Arturowi , nie uda się przyjechać . Mam ważne rodzinne spotkanie .

A plan był się bujnąć bo nie mam coś ochoty na zamknięcie sezonu .

Bardzo żałuję Januszku .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Tadek

 

Janusz- brakuje w tym wątku terminu spotkania. Oczywiście jeśli będzie w miarę znośna pogoda, to melduję się tam w piątek rano. Może by tak w sobotę Opactwo w Tyńcu zwiedzić?. Odległość to ok.2,5 km, więc można w zasadzie pieszo przegalopować wzdłuż Wisły.

 

 

Lista uczestników:

 

1) Janusz s -1

2) Mesert -1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze przyjechalibysmy z zona bo po smoczym zlocie jakis nie dostyt pozaostał ale jednak 300km robi swoje a i nasz roczny synek moze juz taka aure nie koniecznie dobrze zniesc, bedziemy z wami duchowo i czekam oczywiscie na relacje i pozdrowienia dla wszystkich a w szczegolnosci dla organizatora Januszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, może naiwne ale kto pyta nie błądzi....  :hmm:

 

Czy korzystanie z wodnych przyjemności jest w cenie, czy trzeba dopłacić, a jeżeli tak, to ile? Ewentualnie jakieś www może by się znalazło?  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety basen nie jest wliczony w koszty pobytu.

Podaję cennik

od 7.30-14.00 12.00

od 14.00-23,00 14,00

rodzinne

od 7.30-14.00 26,00

od 14.00-23,00 29,00

ulgowe

7.00-14,00 8,00

14,00-23,00 9,00

można zobaczyć cennik na stronę basen@kolna.pl

będą też w Mikołaja zajęcia dla dzieci trzy godzinne ale koszt od dziecka podam w przyszłym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.