Skocz do zawartości

Zakopane-kemping Pod Krokwią, listopadową porą


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Szczawnica. Sokolica.Trzy Korony.Piękne tereny,mili górale to jest to .Mniej pazerni tak mi się wydaje .

 

Nasi lokalni, Beskidzcy, też jakby bardziej przystępni...  :hmm: Tylko nie ci ze Szczyrku, którym wyciągi przez pola idą  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bylismy na tym kempingu w młodości chyba z 40 lat temu z namiotem w lipcu z zamiarem spedzenia tam 2 tygodniowego urlopu w lipcu - lało przez tydzień i odpuściliśmy ; po powrocie do domu nastały upały przez miesiąc ani kropli deszczu :hehe: . Widzę , że nic się tam nie zmieniło od tamtego czasu - ładny skansen rodem z PRL-u i pewnie dlatego takie wysokie ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A cierpią turyści... ale przecież oni i tak przyjadą, wieć po co sie wysilać... :ee:

Niekoniecznie, właśnie mijają 2 lata, jak moja stopa tam nie stanęła. Jednego mniej plus rodzina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka perełka, dzisiaj wyczytana: http://wiadomosci.onet.pl/podhale/zakopane-handlarze-niszcza-miejskie-mienie-sa-bezkarni/5hyqf

 

Dutki, dutki i jeszcze raz dutki. A że wizerunek jakiś czy charakter miasta zachować... a po co  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pffff, charakter miasta? A czy Zakopane ma jeszcze jakiś charakter? Kręć dutki jak kto może! Już teraz rozsądni turyści uciekają na Słowację. Ja się trzymam, bo dla mnie ważniejsze są szlaki niż atrakcje wątpliwe Krupówek. Góral Burger. To szczyt pomysłowości zakopiańskiej. Oczywiście mogę poczuć i zachwycić się folklorem, w ****, a nawet ***** gwiazdkowym hotelu, gdzie biedna kapela tnie na 3/4. Zakopane już nie istnieje. Jest jednym z tysięcy miasteczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem od dechy do dechy, i powiem tyle

jak ZAKOPANE

to tylko kemping

USTUP    http://www.camping-ustup.pl/

jasne lokalizacja w stosunku do 'Pod Krokwią' gorsza, niektórym jeszcze będzie przeszkadzał brak drzew (nam nie), ale wszystko inne na WIELKI +

p./s.

negocjacje cen też możliwe!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan1975

wyczuwam ironie w poście  72. :yay:

ale postaram się coś napisać.

Drzewa które są widoczne na niektórych zdjęciach są już po za ogrodzeniem kempingu, i tylko częściowo na jednej stronie.

Oczywiście dają one cień przez jakąś część dnia, w ich pobliżu, ale nie będzie tyle tego cienia jakby niektórzy by sobie tego życzyli. Dodatkowo w tej części jest tez taki wydzielony kawałek (my to nazwaliśmy ogródek) nie wiem do czego, trzeba by zapytać właściciela, oraz też są tam przygotowane sznury 'na pranie'

Każdy będąc na tym kempingu, przekona się na czym polega utrzymanie czystości w sanitariatach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan1975

wyczuwam ironie w poście  72. :yay:

 

 

Musisz pilnie zarezerwować wizytę u nosologa. :look: Twój zmysł powonienia Cie zawodzi  :] Stwierdziłem tylko fakt wynikający ze zdjęć i potwierdziłem Twoje obserwacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.