Skocz do zawartości

Zakopane-kemping Pod Krokwią, listopadową porą


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Belmondo - pisałeś że nie masz ogrzewania o ile dobrze pamiętam, więc jak w budce Ci s z rodzinką mieszkało? - farelka? Bo patrząc na pogodę i zdjęcia to chyba survivalu z rodziną nie uprawiałeś  :yay:   :]    w Tychach nie w arktyce  mieszkasz, więc chyba trudno w eskimosa jest się zabawiać  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W poście nr 40 napisałem :

"Bylem dzisiaj osobiscie z moja rodzina zobaczyc ten kemping.Polozenie ma przednie,blisko skoczni,Krupowek."

 

Nie napisałem,że mieszkałem tam, tylko byłem zobaczyć jak tam wygląda .Przy okazji zrobiłem zdjęcia,które obiecałem Kajetanowi :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 więc to Ty zamieszkałeś na jachcie pod Krokwią? Echhhh - figlarz z Ciebie ;)

- browar za odwagę. Stawiam na Langoszach ;)

 A ja stawiam drugi, jak powiesz, że zjechałeś nim z Krokwi  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pewnie. Najlepiej sprzedać wszystko. Nie tylko ośrodek w Zakopanem, ale także ośrodki nadmorskie, na Mazurach i co tylko się da sprzedać. Wtedy wpadnie kasa, a problemy znikną. W tych miejscach najlepiej pobudować, Lidle, Biedronki czy potężne hotele. 

 

Przepraszam za OT, ale strasznie drażni mnie ta wyprzedaż naszego kraju prowadzona na szeroką skalę.

Też byłem po krokwią i mam raczej negatywne wrażenia.

Ale nie można marudzić w temacie "sprzedawania majątku" - każdy posiadacz ziemi w fajnym miejscu chce z niej wycisnąć maksimum, to naturalne - każdy by chciał. Kemping prywatny nigdy nie będzie w centrum miejscowości uzdrowiskowej, to naturalne bo się to nie opłaca przy cenie ziemi np. 500 zł/m.kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zakopanym nie widać boomu inwestycyjnego,

 

Robią tylko to, co jest absolutnie niezbędne do funkcjonowania lub przyniesie określone zyski. Żadnych działań w kierunku ogólnej poprawy wizerunku nie ma !!! Okolice przejścia z Krupówek w kierunku Gubałówki są po prostu żenujące, wiadukt się rozpada, las wzdłuż kolejki jest zaśmiecony, w górskich potokach (w granicach Parku) leżą puszki po piwe.... żenada!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ten kemping w mieście mógłby pozostać!

 

On POWINIEN pozostać !!! Niewiele jest kempingów z tak wpsaniałym położeniem wypadowaym w góry a jednocześnie prawie w mieście... Potencjał jest ogromny. Ale, jeżeli jest tak, jak mówi własciciel, to wcale się mu nie dziwie, że nie inwestuje tylko łata dziury i gasi doraźnie "pożary". Tu kłania sie podejście władz, które same nie robią w Zakopanem nic, poza doraźnymi i niezbednymi pracami, a reszta - jakoś to będzie... więc nie widzą nic złego w tym, że własciciel kempingu ma nieuregulowane sprawy dzierżawy i też nic nie nie robi. A cierpią turyści... ale przecież oni i tak przyjadą, wieć po co sie wysilać... :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem ile razy byłem w Zakopanym w ostatnim czasie i moje obserwacje są takie: dudki, dudki... Wydaje mi się, że całe Zakopane jest nastawione na turystę stacjonarnego, czyli Krupówki, Kasprowy (tylko kolejka i absolutnie pieszo!) i hotel ew. kwaterka. Dlaczego nic się nie inwestuje? Bo nikomu nie zależy, a jak nawet taki frajer się znajdzie, to dziesięciu sąsiadów go zglebi. Dlaczego on ma mieć lepiej niż ja? To jest typowo nasze, swojskie. Po co inwestować w kemping, jak przez cały sezon mam maksymalne obłożenie? A że kible syf, zaplecze syf? Jak się nie podoba to sobie znajdźcie inny :]. Tylko konkurencja zmieni ten stan. Czyli kapitalizm, a większość górali jednak żyje w socjalizmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od dobrych kilku lat zamieniliśmy Zakopane na Szczawnice.

Polecam! 

 

Ale wiesz, Tatry to Tatry... to jednak miejsce, która w jakis spodób przyciąga... i na tym górale bazują... :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.