Skocz do zawartości

Gdzie wypożyczyć?


mogieldive

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

jestem początkujący w tematyce karawaningu, ale z pewnością chcę w przyszłości kupić własną przyczepkę, jednak póki co myślę o bazowaniu na wypożyczonych, żeby poznać trochę sprzęt i wiedzieć czego szukać podczas zakupu. Proszę o namiary na godne uwagi wg Was firmy wyporzyczające przyczepki. Mam Skodę Octavię kombi 1.9 TDI 140km. Czteroosobowa rodzina. Z góry dziękuję z jakiekolwiek przydatne informacj.

Michał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na Tablice.pl Ostatnio przeglądałem i trafiłem na kilka prywatnych osób które chcą wypożyczyć swoją przyczepę. Cena o ile dobrze pamiętam to 70zł/doba

Z firm które wypożyczają przyczepę na Śląsku to między innymi S-Camp albo Klaja w Bieruniu. Mają swoje strony internetowe.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, albo Bielsko-Biała, a cel to Szwajcaria i Włochy.

 

@mogildive napisał:

Warszawa, albo Bielsko-Biała

 

Bielsko Biała  <  wypożyczalnie przyczep kempingowych  >  Warszawa   oraz  Janki

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stolicy nie powinno być większego problemu z wypożyczeniem przyczepy,tylko w grę wchodzi cena. Wcześniej było to dosyć kosztowne,nie wiem natomiat jak jezst teraz. Daj znac jeżeli watek jest w dalszym ciagu aktualny.

Michale! Jak kolega napisał w Wawie jest wiele wypożyczalni ze sprzętem np. ta http://www.przyczepowo.pl/ - ceny całkiem znośne. Wpisz w google to znajdziesz całkiem sporo ofert. Poza tym, jest wielu forumowiczów w stolicy. Chętnie pomogą Ci w ocenie sprzętu na miejscu, byś jakiegoś "śmierdziucha" nie wziął na stan bo rodzinę skutecznie odstraszysz od karawaningu ;)

Napisz jak coś namierzysz. A może znajdziesz kogoś kto użyczyłby Ci swoją cepkę? Popytaj - warto.

 

Pozdrawiam z 207 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że ktoś prytatnie pożyczy SWOJĄ cepkę ? Chyba, że sam nie jeździ i kupił ją właśnie na takie CICHE wypożyczanie. Ja swojej bym nie wypożyczył, tym bardziej, że pożyczasz nie wiadomo komu i co on z nią zrobi. A Koledzy wypożyczyliby ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat z moją czasem pomyka i jest ok. Gdybym miał naprawdę serdecznego kolegę i pełne zaufanie do niego to czemu nie? A tak poza tym to często spotykam ludzi w wypożyczonych "od kogoś" budkach.

Więc....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratu zaufanemu to można,ale komuś obcemu ? Chyba,że wypożyczającemu nie zależy na budce, tylko na jakiejs tam kasie :niewiem:

Kobiety i samochodu się nie pożycza,nie wiem do końca jak jest z budkami :ee:

Ludzie są rożni,nie wszyscy szanują swoje rzeczy,a co dopiero czyjeś,potem nikt nie wie kto zepsuł,kiedy itd.Nie każdy tez umie się przyznać ,czy naprawić.Ja wolę w życiu nie pożyczać od kogoś i mam święty spokój-co swoje to swoje.

Akurat budkę pożyczyłem  dobremu koledze na kilka dni  ale jakoś o zepsutym zaczepie przytrzymującym drzwi do budki zapomniał wspomnieć( nie wypominam -tylko chciałem naświetlić temat).Przysłowia polskie mówią wyraźnie na temat pożyczania-

"Dobry zwyczaj nie pożyczaj" -pewnie coś w tym musi być,prawda ?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pożyczałem cepki, a zaczep do drzwi też musiałem wymienić. Andrzej kobiety, samochodu i płyt (winilowych) się nie pożyczało kiedyś.Dziś mało mamy płyt to nie pożyczamy, kobiety i samochody pozostały, masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.