Skocz do zawartości

Luźne pogaduchy na temat XV zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

DO ZLOTU 26 DNI !!!

 

Wszyscy się już niecierpliwią ale niestety chyba 36 dni. A może zmieniliście termin   :]   :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać,

z zaległą wymianą wtyczki nie można zwlekać,

Chodzę nerwowo w koło przyczepy,

Nie mogą doczekać moje pociechy,

Lecz jest wspaniała wiadomość ta,

Do zlotu zostało 32 ! :D

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać,

z zaległą wymianą wtyczki nie można zwlekać,

Chodzę nerwowo w koło przyczepy,

Nie mogą doczekać moje pociechy,

Lecz jest wspaniała wiadomość ta,

Do zlotu zostało 32 ! :D

:bravo: :bravo: :bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głosów na forum widać podniecenie związane z zbliżającym się terminem zlotu. Jak to u nas, najważniejsza jest idea a reszta.? W swoim czasie został przez organizatorów podniesiony problem deski klozetowej i co?. Temat jest omijany. Poza jednym realistą Beruangiem wyrażającym swoje zaniepokojenie w poście z dn. 10.lutego. Przyłączam się do jego troski. Z pewną nieśmiałością proponuję: Rozważyć  z należytą uwagą problem deski. Można np. poprosić organizatorów aby zakupili odpowiednia deskę. Można byłoby ją wypożyczać potrzebującym naturalnie za odpłatnością. Można byłoby zainstalować na stałe. Zorganizować np. listę chętnych. Korzystanie z deski byłoby możliwe tylko dla wcześniej zgłoszonych. Nie wiem dokładnie ile kosztuje deska ale sądzę że koszt jednorazowego użycia wyniósłby ca 1 zł. W przypadku utworzenia listy chętnych proszę o wpisanie mnie na listę. 4X 1 zł = 4 zł. Wpłacę po przyjeździe na kemping. Dla korzystających a nie wpisanych można by robić zdjęcia.

lista klozetowa

puchatek 4 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.