Skocz do zawartości

Luźne pogaduchy na temat XV zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Spablo mi to nawet wspólne gitarowanie umknęło, taki byłem w Przybrodzinie zajęty.

 

kochany.... jak się leży do połowy pod samochodem z umorusanymi rękami to czemu sie dziwisz?

Może pomyliło Ci się ze zlotem Misiumisiu i komisyjnym rozbieraniem układu napędowego?? :yay:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie no granie było wieczorem :]  a wtedy nie byłem umorusany po łokcie, po nocach pod nim nie leżałem.... Mimo tej małej wpadki i tak uważam Galancika za jedno z solidniejszych aut jakie miałem/


Po za tym lubię sobie czasem pogrzebać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą usłyszałem w telepatrzydle że do końca miesiąca zimy nie będzie .Potem juz ,,5,, z przodu do zlotu. A to juz z górki . Trzeba pomyśleć o pakowaniu przyczepki.

TV kłamie :D nie pierwszy raz, u mnie sypie że świata nie widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,a jal wygląda sprawa z łowieniem rybek na tym akwenie ? Są tam rybki ?

Nie jestem wprawdzie wędkarzem, ale jak byliśmy tam na wakacjach to sporo ludzi wiedziałem z wędkami, więc.... rybki chyba są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Piotruś , najważniejsze , że jest plan .

Trochę ciężko go wdrożyć bo trochę po drodze mamy trochę  przeszkód i pewnie jeszcze trochę będzie .

Bardzo byśmy chcieli zobaczyć się w wieloma osobami , których nie widzimy często cały rok lub więcej . Dlatego czuję się zmotywowany do przyjazdu na zlot . Aby odbić sobie kilometry planujemy przybyć nieco wcześniej ale to jeszcze zbyt odległa sprawa .

Czekamy zatem niecierpliwie . Czas biegnie szybko . Co prawda na zlotach biegnie jeszcze szybciej :) ale co nam innego pozostało niż cierpliwie czekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.