Skocz do zawartości

Luźne pogaduchy na temat XV zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam!

 

Mam pytanie dotyczące cennika i terminu pobytu .  W skanie cennika  podano ,że ceny zlotowe obowiązują od  1- 3 maja.  Czy to sztywny termin , czy można przyjechać wcześniej w cenach zlotowych ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczekali my sie jubileuszu. Jak wszystko bedzie git to jestesmy z Katarzyną i Igorexem jak zawsze ! a dla nas bedzie to podwojny jubileusz bo dla nas...10 zlot !!! :) do zobaczenia juz niedlugo w maju ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa , na sedesach nie ma desek . Dla mnie to atrakcja bedę chodził z własną deską lub z małym jaśkiem

Witam zdjęcia robiłem już po sezonie jeżeli do maja nie będzie będę zmuszony zrobić  z płyty pilsniowej w kolorze białym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sedesach nie ma desek

Wszystkie zdemontowali po informacji o zakupie przez Ciebie wypasionej czepki :) Wszyscy będą garnąć się do Ciebie . Kup wcześniej dużo chemii . :lol:

 

Do maja zapewne będzie wszystko w najlepszym porządku .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.