Skocz do zawartości

XV Zlot - Lista chętnych do przyjazdu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Drodzy Organizatorzy .

Z przyczyn niezależnych od nas zmuszeni jesteśmy zrezygnować z wyjazdu na zlot do Rozpłucia .

Bardzo żałujemy ponieważ chciałem po Suchedniowie ponownie zobaczyć Wasze przemiłe mordki . Pieczołowicie przygotowywałem się do tego wyjazdu i w zasadzie wszystko było zapięte dużo wcześniej na ostatni guzik ale jak widać nie jest nam dane spotkać się z Wami . W głębi duszy klnę na żywe kamienie ale staram się też zrozumieć zaistniałą sytuację , związaną z pobytem w szpitalu jednej ze współpracownic mojej Agi . Ze względu na odległość i jednocześnie krótki czas jakim będziemy dysponować (obligatoryjne wolne dni  - 1 i 3 maja) nasz przyjazd nie jest możliwy .

 

 

Ptaszku , prowadzisz listę . Proszę , wykreśl nas z tego długo oczekiwanego spotkania z Wami .

Jednocześnie chciałem Ciebie Ptaszku prosić , tak na pocieszenie , o pozostawienie mnie na listach z naklejkami oraz odznaką zlotową (przelew właśnie zrealizowano).

Pomyślę jak to odebrać i dam Ci info telefonicznie .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim bólem muszę poprosić o wykreślenie i nas ze zlotu :((( Niestety dostalismy wczoraj info z kliniki gdzie nasz Igorek będzie mial zabieg usunięcia 3go migdałka że nie będzie miał tego w sierpniu tak jak miałobyć i termin wyznaczono nam na 5ty maj....czyli od razu po majówce. Nie byłoby problemu gdyby nie to że Igorek musi być zdrowy aby podejść do badań i do operacji. Chyba nie możemy ryzykować, że dostanie mam nawet głupiego kataru bo oczekiwanie pół roku na zabieg będzie trzeba znowu odczekać. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ze wszystkimi niedługo. Co idzie za tym muszę zrezygnować z naprawy i serwisu gazowego. Naklejke zamowiona oczywiscie odbiore albo pocztowo jakos albo na nastepnym zlocie. Ewentualnie prosze o nr konta to zrobie przelew za naklejke...

Do zobaczenia ! 

Edytowane przez Th0rn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.