Skocz do zawartości

koło zapasowe na wózku w ramie ALKO


Exen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 lata później...

Widzę temat dawno upadł to odświeżę go trochę,ja wymyśliłem takie mocowanie koła jak w niektórych towarówkach tylko nie do środka a na zewnątrz,w obrysie się mieści i bakista wolna na inne przedmioty. Aby koło się nie brudziło odpowiedni pokrowiec przepuszczający wilgoć. I łatwy dostęp do koła i wentylka a szczególnie nie trzeba się kłaść czy klękać pod przyczepę aby go wydostać jeszcze jak jest mokro. Może dobre może złe mi pasuje.

unnamed.jpg

MOCNY-Pokrowiec-na-kolo-zapasowe-zimowe-14-17-cali.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządny uchwyt :ok: 

A nie myślałeś aby je zamontować w poziomie ? 

U mnie wygląda tak  

uchkol2.thumb.jpg.6483da27068d42ddbb5f06ba0c946c7d.jpg

Pod kołem jest jeszcze zamontowany lewarek trapezowy do kompletu.

Co do pokrowca to przerost formy nad treścią ,jaki by nie był to felgę  ruda zaatakuje szybciej niż sobie to wyobrażasz. Cały czas będzie tam wilgoć . Oczywiście nie musisz się z tym zgadzać. Kolega miał i po około roku zdjął i  szybko z rezygnował. Tyle tylko ,że jego towarówka praktycznie pięć dni w tygodniu jeździła. Inaczej zaatakuje ruda przyczepę ,która turla się okazjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Maras napisał:

Porządny uchwyt :ok: 

A nie myślałeś aby je zamontować w poziomie ? 

U mnie wygląda tak  

uchkol2.thumb.jpg.6483da27068d42ddbb5f06ba0c946c7d.jpg

Pod kołem jest jeszcze zamontowany lewarek trapezowy do kompletu.

Co do pokrowca to przerost formy nad treścią ,jaki by nie był to felgę  ruda zaatakuje szybciej niż sobie to wyobrażasz. Cały czas będzie tam wilgoć . Oczywiście nie musisz się z tym zgadzać. Kolega miał i po około roku zdjął i  szybko z rezygnował. Tyle tylko ,że jego towarówka praktycznie pięć dni w tygodniu jeździła. Inaczej zaatakuje ruda przyczepę ,która turla się okazjonalnie.

Z początku tak myślałem tylko że trochę najazd przeszkadza bo pod budkę nie wsunę chyba że podnieść nad najazd u ciebie jest trochę inaczej ten zaczep i pod łódką koło częściowo masz, akurat lewarek czy klucz to mi przy kole nie potrzebny bo mam żabę i klucz na aku + drugi ręczny w aucie. Z rudą masz rację wcześniej czy później felgę zaatakuje ale myślę że to tylko felga zawsze ją można odnowić i pomalować. Ale nie powiem też to fajnie zrobione masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.