Skocz do zawartości

Tanie kempingi w Chorwacji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

Ja mogę polecić kamping Slapić  niedaleko Zagrzebia cennik na stronie http://www.campslapic.hr/ Ja zapłaciłem za naszą piątkę 2+3  12 września niecałe 50 eurosów za dwie doby

może nie należy do najtańszych ale my wracając z wczasów z Istrii potraktowaliśmy go jako naszą bazę do wypadu na Plitvickie Jeziora nocowaliśmy tam dwie nocki spokojnie i przede wszystkim pyszne jedzonko :slina:  np. naprawdę duży hamburger 15 kun takie danie mięsne dla dwojga (4 rodzaje mięsa,gotowane warzywa,podsmażone pieczarki i frytki ) coś ok.150 kun ale wyżera że hej :yay: , no i piwko Ożujsko

Pozdrawiam .

post-419-0-08131400-1384276977_thumb.jpg

post-419-0-21593800-1384277058_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak czytm i czytam... to też coś napisze (pierwszy post)

polecam

 

http://www.camping.hr/campsites/eurocamp-raca

 

w 2013 płaciłem równowartość 90zł za 2+2+auto+przyczepa+prąd+klimatyczne

zakupy w sklepach Konzum, Lidl ceny jak u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sorki ale co wy macie z ta Chorwacja,to już lepiej do Włoch jechać nad Adrie

Lepsze campingi i tańsze.Inni ludzie-----Do przemyślenia

Sorki ale każdy sam ocenia gdzie mu jest lepiej spędzić urlop i nikt nie powinien tego oceniać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale co wy macie z ta Chorwacja,to już lepiej do Włoch jechać nad Adrie

Lepsze campingi i tańsze.Inni ludzie-----Do przemyślenia

 

teoretycznie można by to zostawić bez odpowiedzi :), można by też napisać - masz racje, jedź do Włoch, będzie dla nas więcej miejsca w CRO.

 

można by też napisać listę, krótką czemu Chorwacja a nie Włochy.... (byłem w obu krajach)....

 

 

 

ale po co to robić? skoro w zeszłym roku "moja" parcela była zarezerwowana tak jak i cała 1 linia od morza.... a w tym roku robiąc rezerwację na czerwiec w styczniu też byłem na przegranej pozycji ?

 

jedź do Włoch, szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chorwacja od lat robi się coraz droższa i jest coraz ciaśniej ale co zrobić ciepłe kraje z luzem są dalej oddalone , trzeba sporo wydać na paliwo i jechać o dziń dłużej . Bułgaria nie lubi karawaniarzy bo likwiduje kempingi - ech co zrobić ciężkie czasy nastały :skromny: ale jezdzić trzeba ; z łezką w oku wspominamy dawne czasy - kolega Ired chyba najlepiej wie do czego nawiązuję :biwak::gitara::piwo::kawa::drive:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KARAWANIARZY :no:  pewnie nie lubia badz co badz to konkurencja na rynku ..... ale wczesniej czy pozniej kazdy z nich skorzysta ... zachecam do lektury słownika Polskiego masz tylko racje z tym ze likwiduja a najladniejsze plaze ida pod hotele dla tych zarobionych miedzy innymi z ostatniej posługi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za - oj ile to razy spało się w młodości na Bułgarskich wydmach pod gołym niebem i to nie koniecznie sam ; co do karawaniarzy to kiedyś bywało , że stało ich na granicach po  kilkadziesięt karawanów i nie pogrzebowych oczywista :skromny: ale to se ne wrati Pane Bahranek :hej:

Zawsze jak by nie patrzył poprawimy statystyki dl tej formy wypoczynku :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.