Skocz do zawartości

Koty w karawaningu


ADRIAn

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu, przez wiele lat jeździliśmy z naszą kotką dosłownie wszędzie. Była radosna i szczęśliwa, jak i my, że jesteśmy razem, że nie została na ten czas podrzucona gdzieś, komuś. Nie było z nią najmniejszych problemów, wręcz przeciwnie, dużo radości i czasem śmiesznych sytuacji.
Teraz przykro mi się robi i mam łzy w oczach, jak sobie to wszystko przypomnę - nasza kochana kicia "odeszła" ubiegłego lata i śmiem przypuszczać, że przez ignorancję weterynarzy.
Są tematy, gdzie się również wypowiadałem o tym, co Ciebie interesuje:
http://forum.karawaning.pl/topic/15599-koty-w-karawaningu/?p=338508
http://forum.karawaning.pl/topic/11306-wakacje-ze-zwierzakiem/

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Krzysiu, przez wiele lat jeździliśmy z naszą kotką dosłownie wszędzie. Była radosna i szczęśliwa, jak i my, że jesteśmy razem, że nie została na ten czas podrzucona gdzieś, komuś. Nie było z nią najmniejszych problemów, wręcz przeciwnie, dużo radości i czasem śmiesznych sytuacji.

Teraz przykro mi się robi i mam łzy w oczach, jak sobie to wszystko przypomnę - nasza kochana kicia "odeszła" ubiegłego lata i śmiem przypuszczać, że przez ignorancję weterynarzy.

Są tematy, gdzie się również wypowiadałem o tym, co Ciebie interesuje:

http://forum.karawaning.pl/topic/15599-koty-w-karawaningu/?p=338508

http://forum.karawaning.pl/topic/11306-wakacje-ze-zwierzakiem/

 

dzięki - poczytam, problem jest taki,  że kocica ma parę lat i nigdy nigdzie nie jeździła i nie wiem jak się zachowa "na wolności" i w obcym środowisku 

 

Chris jakbyś potrzebował transporter w dobrej cenie to pisz :)

 

transporterek mam , szelki również 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki - poczytam, problem jest taki,  że kocica ma parę lat i nigdy nigdzie nie jeździła i nie wiem jak się zachowa "na wolności" i w obcym środowisku 

 

 

 

Jak nigdy nie jeżdziła, to na pierwszy wyjazd zanim się nie przyzwyczaji poproś weterynarza o środek uspokajający to na pewno zmniejszy stres. Ja tak robiłem jak przywoziłem naszego sybiraka do NO. Była dosyć dzika i bardzo nieufna jak ją kupiliśmy, ale dzięki temu bez większych problemów przeżyła podróż samochodem i promem. A teraz na dwa tygodnie zostanie sama, dostanie ogromną miskę karmy, giga kuwetę, bieżącą wodę powoli kapiącą do miski i wolną chatę. Ale na trzy miesiące to mgłby być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też zostawiamy kotkę w domu, z tym że nasz zwierz jest przyzwyczajony do wolności. Normalnie całe dnie spędza na polu i tylko na noc zazwyczaj wraca do domu. Gdy wyjeżdżamy mieszka w domku narzędziowym, gdzie ma oprócz swojego ulubionego kontenerka do spania, 2kg suchej karmy w wiaderku i 20 litrów wody. Wodę ma też w wiadrze koło rynny, bo czasem woli taką niezbyt czystą deszczówkę.. Ma też specjalne kocie drzwiczki, którymi może sobie wchodzić i wychodzić kiedy chce, a obce koty jak na razie nie potrafią ich sforsować. (nauczenie kota otwierania drzwiczek wymagało małej tresury). 

A jak zabieracie kota na campingi, to puszczacie go luzem, czy tylko na smyczy?

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.