Skocz do zawartości

Patrzajcie cośmy znaleźli...


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Tak popatrzałem na te scany i żal tak, że ktoś pozwolił na degradację/destrukcję tak zacnego auta.

Rozmyślałem gdzie co skąd zdobyć/zaadoptować i chyba szłoby coś z tym zrobić. Tylko zewnętrznie aby.

Nie myślę o oryginałach ale np reflektory z chromami od Żuka lub od syreny 105, klamki , chrom zderzaki też, grill wyrzeźbić z 2 współcześniejszych od 123/124, kołpaki/alukoła to żaden problem, jakieś chrom listwy też by się wymodelowało ale drzwi nie ma, no i te tylne lamy których zastąpić żadnymi się nie da.

Chyba nie odważę się podjąć żadnych działań by docelowo odtworzyć choć namiastkę dawnego wizerunku.

W świetle Prawa, znalezione nie czyni mnie właścicielem.

A na deser, tak to wyglądało:

 

 

 

post-2083-0-27612600-1382993381_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W świetle Prawa, znalezione nie czyni mnie właścicielem.

 

racja,ale jak dobrze poszperasz,to na każde prawo jest luka,a jeżeli chodzi o twoją sytuacje to masz pełno nie luk a jaskiń wyjścia,taki chrupek w dzisiejszych czasach to świetna lokata

Edytowane przez dawidknaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. I dlaczego mnie obrażasz ??? :niewiem:

Przepraszam jeśli się tak poczułeś - nie było to moją intencją - patrz emotikony.

Chodzi o to że trochę już żyje i wiem co to diesel :-) a oprócz wyjaśnienia zasad pracy diesla nic nie wniosłeś do rozmowy - poczułem, że chcesz mnie dokształcać - stąd moja odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli się tak poczułeś - nie było to moją intencją - patrz emotikony.

Chodzi o to że trochę już żyje i wiem co to diesel :-) a oprócz wyjaśnienia zasad pracy diesla nic nie wniosłeś do rozmowy - poczułem, że chcesz mnie dokształcać - stąd moja odpowiedź.

Ty pewnie wiesz ale inni nie koniecznie - pozdrawiam :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mnie się nie udaje znaleźć takich rzeczy jak wa. U mnie raczej skromnie, taką monetę http://sendview.org/f/es/ z ogródka wykopałem zeszłego lata.

No to zobacz, na początku naszej ery Rzymianie na rydwanach przybyli do Twojego ogródka na camping, a teraz w XXI wieku Ty pojedziesz na camping do Włoch (może z racji podróży i wymiany  w ramach FWP nasi tam byli i znajdziesz tam jakieś talary pozostawione przez naszych) jaka ta Europa jest mała :yay::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.