Skocz do zawartości

Kupno krzeseł kempingowych


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Sebtent

Opublikowane grafiki

...

Nie chciałbym popełnić błędu przy wyborze .Interesują mnie Wasze opinie,dzięki  :banan:

 

A to tu masz taki mały instruktaż z tym co w/g mnie, jest w krześle ważnego oprócz "ładnego".

http://forum.karawaning.pl/topic/14229-wyprzeda%C5%BC-krzese%C5%82-ogrokempingowych/?do=findComment&comment=330193

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belmondo tak jak mowilem wszystko wszędzie pochowane po magazynach bo nie sezon, podjedz do castoramy po krzeselka jak masz parcie na zakup w niższych cenach

Dzięki za wskazówki,szkoda ,że zapomniałem o tym,bo właśnie niedawno wróciłem z B.B.i nie zobaczyłem co tam mają.Nic teściów poproszę to mi sprawdzą.Ja przy okazji w Katowicach spojrzę :)

Zobaczymy jakie ceny Jark zapoda :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem krzesełeczka składane i stół składany w Carefourze. Krzesełka na stelażu z metalowych rurek, siedzisko i oparcie materiałowe. Sprawuję się dobrze, są stabilne i wygodne. Co więcej trzeba. Z racji, że mają dolne poprzeczki na nogach, nie zapadają się w ziemię.

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Polecam takie oto krzesła.

http://allegro.pl/acamp-krzeslo-skladane-alpin-zielone-gwarancja-i3719656373.html

Użytkuję je od 8 lat i powiem jedno do mojej wagi nic mocniejszego do tej pory nie spotkałem. Kupiłem to krzesło w komisie meblowym - widocznie ktoś przywiózł z Niemiec z wystawek , dałem za nie 65 z łącznie  z poduchą - identyczną jak na załączonym linku  http://allegro.pl/4-poduszki-wysokie-canne-w-pokrowcu-super-jakosc-i3719655557.html  Mimo , że są dość ciężkie ( 6 kg ) jednak  okazało się że bardzo wytrzymałe -   coś za coś . Przez te osiem lat  nie oszczędzałem go , bardzo często wykorzystywałem je jako krzesło wędkarskie , przez nie jedną noc zostawało na pomoście i nie ma śladów rdzy . Chciałem dokupić jeszcze jedno , ale do tej pory nigdzie nie mogłem  spotkać takiego samego aż do wczoraj . Właśnie wczorajszego wieczoru przeglądając Allegro znalazłem takie samo z tym , że w kolorze zielonym i to gdzie - pod samym nosem u mnie w Inowrocławiu  w oddalonej na pryferiach miasta hurtowni ze sprzetem ogrodowym. Mimo , że w poszukiwaniu takiego krzesła byłem w tej hurtowni bodajże dwa lata temu , ale wtedy w tej hurtowni dominowała chińszczyzna i nasze kiepskiej jakości zestawy ogrodowe z tworzywa. Teraz widać , że przestawili się z asortymentem na droższy , ale i zarazem lepszej jakości. Dzisiaj nie miałem czasu , ale jutro z miejsca tam jadę i kupuję 4 szt , może wynegocjuję jakąś obniżkę , przy okazji rozejrzę się za dobrej jakości stołem sklądanym .

Jeszcze powiem tylko , że poręcze  tego krzesła jak też siedzisko  i oparcie są wykonane z bardzo mocnego tworzywa . Siedzisko i oparcie można zdejmować wypinając je z konstrukcji stalowej krzesła . Pod siedziskiem i oparciem zamocowane są taśmy stalowe dla zwiększenia obciążenia , a dodatkowo istnieje możliwość rozłożenia krzesła w czterech pozycjach - wygodne do odbycia drzemki :) Siedzisko jest szerokie i bardzo wygodne.

Kończąc chciałbym Wam polecić ten wyrób bo naprawdę wart jest tej kasy.

Jutro mogę Wam opowiedzieć co tam jescze jest godnego polecenia i czy można liczyć na jakiś upust.

Pozdrawiam.

Edytowane przez CINCINO (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku-masz rację tam są naprawdę porządne krzesła a i upust cenowy w  wysokosci VAT-u mozesz oczekiwac ,tylko na cholerę CI tyle krzeseł.Podpowiem jeszcze Ci ze obok jest szwalnia  gdzie mozesz za groszę kupic poduchy na te krzesła.,jezdziłem tam po surowiec tylko na portierni trzeba się opowiedziec gdzie się udajesz-zyczę miłych zakupów :ok::mikolaj: .

Nie pomyslałem ze do nowej przyczepy potrzeba nowych krzeseł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4 krzesła wywalić 1000zł ?? - cóż można i tak - ja osobiście mam zwykłe plastikowe krzesełka ogrodowe  20-25zł /szt http://allegro.pl/krzeslo-krzesla-ogrodowe-plastikowe-allibert-biale-i3718919692.html trzymam je złożone jedno w drugie podczas jazdy w miejscu stolika kawowego między małymi siedziskami. Połamie się to zawsze można kupić następne. W cenie kompletu tych opisanych powyżej mam ... 10kompletów zwykłych plastików a też spełniają swoją funkcję. Ostatecznie szarpnąłbym się na coś takiego (100zł) http://allegro.pl/ogrodowy-fotel-krzeslo-alu-skladane-solidne-i3693092154.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ostatecznie szarpnąłbym się na coś takiego (100zł) http://allegro.pl/ogrodowy-fotel-krzeslo-alu-skladane-solidne-i3693092154.html

Trzy lata temu zakupiłem 2 krzesła składane bardzo podobne jak podaje w linku Wodnik Szuwarek, kosztowały 120 zł za sztukę. Jestem z nich zadowolony i uważam krzesła są solidne, a z przewożeniem nie mam żadnych problemów, mieszczą się w jednej skrzyni dolnej. W przyszłym roku dokupię kolejne dwa.  

Edytowane przez maniek72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.