Skocz do zawartości

Kupno krzeseł kempingowych


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak teraz, ale dostałem kiedyś w prezencie 4 sztuki krzeseł (zielone) na stelażach aluminiowych z Yysk. Użyte w ogrodzie przez okres 2 tygodni popsuły się dokumentnie. Popękały elementy plastikowe jak zapałki. W sklepie nie reklamowałem, bo nie miałem paragonu. Oddałem komuś do przerobienia i naprawy. Moim zdaniem te krzesła to wyrób bardzo niskiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Sebtent

Opublikowane grafiki

Witam

 

Ja kupiłem 4 krzesła i muszę na razie z tym żyć, póki nie przedstawię sam sobie racjonalnego wytłumaczenia zakupu kolejnych, ale już zdecydowanie lepszych krzeseł, np. od Sebastiana.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Masz namiar na Sebastiana?? Albo ktoś inny ma?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 13:17, filipert napisał:

Przymierzałem się w dwóch sklepach i w jednym regulacja "jednym palcem" a w drugim sklepie ledwo dałem radę regulować/unieść podłokietnik.

Warto zatem osobiście przetestować kupowany egzemplarz a w przypadku braku możliwości reklamować.

dec krzesło.jpg

Polecam te krzesełka. Co do regulacji to w naszych egzemplarzach wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Podjąłem decyzję o zakupie nowych krzeseł. Czy ktoś wie, czy ten  Sebastian ma jeszcze krzesła ? Alternatywą są dla mnie te z decathlonu , czy jest tu ktoś , kto użytkuje je troche dłużej i mógłby napusać coś o nich z perspektywy czasu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na olx , nie odpowiedział , czy ma krzesła , pomimo że pytałem . Chciałem umówić sie na giełdzie w Poz ( wiem ,ze tam sie wystawiał , bo go parę razy widziałem ) powiedział ,że należy przyjechać do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś dysponuje ograniczoną ilością miejsca w transporcie i chciałby krzesła mocno składane, lecz bardzo wygodne i sprawiające wrażenie solidnych to bardzo polecam Bruunner Raptor Suspension. Używamy od kilku dni i wrażenia są pozytywne.

Raptor1.thumb.JPG.ab3cea4e4b7dc597c80bc1346da11990.JPGRaptor2.thumb.JPG.839c9e3f9abd0ec9846dee6908de661b.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osobiście kupiłem Krzesło EXITE ALABAMA,mega wygodne,wygląda na solidne aktualnie w fazie testów.https://allegro.pl/oferta/krzeslo-exite-alabama-7260836439?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2019 o 09:27, Iven napisał:

Alternatywą są dla mnie te z decathlonu , czy jest tu ktoś , kto użytkuje je troche dłużej i mógłby napusać coś o nich z perspektywy czasu?

Ja mam te krzesła co najmniej 4-5 lat i są naprawdę trwałe. Jedyny defekt to odkręcające się nakrętki kołpakowe przy śrubie która mocuje siedzisko do przedniej nogi. Warto to albo porządnie dokręcić, może jakiś klej do gwintów. Ja osobiście wymieniłem z biegiem czasu na samokontrujące, bo te oryginalne się pogubiły. Drugi defekt to w chłodne dni trzeba sobie coś na nie położyć, bo ciągnie po tyłku i plecach i przez tą siatkę gryzą komary ale to pewnie defekt każdego krzesła z siatkowym materiałem. 

W dniu 23.06.2019 o 11:43, Cathay napisał:

Jeśli ktoś dysponuje ograniczoną ilością miejsca w transporcie i chciałby krzesła mocno składane, lecz bardzo wygodne i sprawiające wrażenie solidnych to bardzo polecam Bruunner Raptor Suspension. Używamy od kilku dni i wrażenia są pozytywne.

Decathlon równie posiada podobny model i właśnie ze względu na miejsce mam w planie wymianę ale nie mam u siebie na wsi sklepu więc czekam na okazję aż będę koło niego przejeżdżał żeby wstąpić i się do nich przymierzyć. 

 big_757619.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, reflexes napisał:

ecathlon równie posiada podobny model i właśnie ze względu na miejsce mam w planie wymianę ale nie mam u siebie na wsi sklepu więc czekam na okazję aż będę koło niego przejeżdżał żeby wstąpić i się do nich przymierzyć. 

Nie mam absolutnie żadnego biznesu w promowaniu Brunnerów, ale oglądałem te z Decathlonu, potem u kolegi Brunnery i różnica bardzo duża tych drugich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.