Skocz do zawartości

Kupno krzeseł kempingowych


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kupić krzesła kempingowe z podnózkiem w kolorze biało-niebieskim.Jedno krzesło musi musi wytrzymać wagę do 120 kg.Co polecacie?

Wiem ,ze Aspen sa fajne z firmy Dukdalf ale drogie .Wizualnie podobne ale tańsze sa krzesła Venecja Comfort  ,teraz  http://tanicaravaning.pl/pl/c/Meble-i-naczynia-kempingowe/87

za 140 zł.Co sądzicie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Sebtent

Opublikowane grafiki

Aspen jest dla Ciebie za słabe (do 100kg) brat mi jedno połamał wykładając się po obiedzie ;) kupiłem teraz model do 130 kg Cha Cha Dukdalfa - lub podobny. Innych nie potrafię polecić. Kiedyś miałem odrobinę tańsze francuskie, po sezone zaczęły się strzępić na szczęście w sklepie karawaningowym kupowałem, pozwolili mi zwrócić wszystkie - stwierdzili, że odsyłają je do producenta. Kupiłem Dukdalfy bo to standard jak rozejrzysz się wśród Niemców i Holendrów. Miałem też jedno z Auchan podobne kolorystycznie ale to była tragedia korodowały nity i blaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie Drodzy Koledzy zapodać skrót do mojego małego porównania krzeseł.

Nie cena, nie nazwa tylko fizyczne cechy krzeseł poddałem swojej ocenie:

http://forum.karawaning.pl/topic/14229-wyprzeda%C5%BC-krzese%C5%82-ogrokempingowych/?hl=%2Bwyprzeda%C5%BC+%2Bkrzese%C5%82

Duże zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dukdalf  a dokładnie Paso Doble ,wytrzyma 135 kg !!! .Można do nich dokupić podnóżek .

Mam już te krzesła ponad 5 lat i nadal są sprawne. 

Kasa do wydania nie mała ale masz pewność ,że posłużą długo w porównaniu z wynalazkami "no name" z marketów lub Jysk-a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dukdalf  a dokładnie Paso Doble ,wytrzyma 135 kg !!! .Można do nich dokupić podnóżek .

Mam już te krzesła ponad 5 lat i nadal są sprawne. 

Kasa do wydania nie mała ale masz pewność ,że posłużą długo w porównaniu z wynalazkami "no name" z marketów lub Jysk-a 

dokładnie tak, my również używamy Dukdalf-a i jesteśmy bardzo zadowoleni. Warto poszukać bo nam udało się kupić w zestawie ( 2 krzesła + dwa podnóżki) i cena wtedy jest dużo przyjemniejsza a nawet porównywalna do podbnych no name z marketu

Edytowane przez Szyszki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak, my również używamy Dukdalf-a i jesteśmy bardzo zadowoleni. Warto poszukać bo nam udało się kupić w zestawie ( 2 krzesła + dwa podnóżki) i cena wtedy jest dużo przyjemniejsza a nawet porównywalna do podbnych no name z marketu

Jaki model kupiliście ,do ilu kg  i jaka  była cena i mniej więcej kiedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniekag gdzie kupione te twoje krzeselka i w jakiej cenie i z czego jest material na siedziskach

 

My te krzesła kupiliśmy w Norwegi na jesiennej wyprzedaży za 350 NOK ale normalnie kosztują między 400 a 600 NOK i widzieliśmy je w Norwegii w wielu sklepach.

http://www.hillerstorp.se/svenska/sortiment/relax/17/Baden-Baden

post-10895-0-48711600-1382468469_thumb.jpg

Edytowane przez Heniekag (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My używamy takie i bardzo sobie chwalimy. Mają jeszcze taką plastikową nakładkę, że i jest jak postawić ciastko z kawą czy innym piwkiem. :-)

attachicon.gifDSC_0098.JPGattachicon.gifDSC_0266.jpgattachicon.gifDSC_0337.jpgattachicon.gifDSC_0700.jpg

ja również takie nabyłem i jestem zadowolony polecam.....dobrze ze biedronka jest tak blisko... :] cena 159 zl naprawde solidne i wygodne

Edytowane przez BOGDANKRAKOW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.