Skocz do zawartości

Jakie znacie kempingi na Bałtykiem, nad samym morzem na plaż


Krystian

Rekomendowane odpowiedzi

nie no, Olga.

żebym ja tam pojechał wystarczy mi telefon

lubiatowo jest fajne, dosyć na uboczu i w około moje ukochane sosenki

ale uwaga: kemping znam nie jako urlopujący się, ale jako dostarczyciel lodów i garmażu do baru i sklepu :)

jednak na tyle co udało mi się poznać to bardzo mnie tam ciągnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Affa - :) to daj znać jak zacznie działać, bo brzmi, że wygląda dobrze :) Chciałabym tam zawitać w tym roku. A komary, czy sosenki nie powodują wzrostu ilości skrzydlatych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem :) Ale na pewno w drugiej połowie czerwca, bo mój mąż w pierwszej ma egzamin na E do B :) No i mamy zamiar kilka razy być nad morzem w różnych miejscach.

A czy Topaz ma stronę www, bo jakaś pomroczność mnie ogarnęła i jej znaleźć nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekkow - serdeczne dzięki :)

A czy stali bywalcy mogą coś wspomnieć o urokach owadów, czy jest dużo komarów w tym lasku? Pytam, bo sama wspominam wakacje jako dziecko nad morzem w ośrodku pośród drzew i wszyscy wyglądaliśmy jakbyśmy byli bardzo ale to bardzo chorzy :) mieliśmy milion i jeden bąbel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Gaskach, tam w sezonie jest kilka kempingow, na prywatnych działkach.

Jest też dużo ludzi a nie za wiele toalet...

Latarnia fajowa, tez bylismy.

 

Ogólnie nieżle.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku - dobrze wiedzieć, że jest kilka miejsc.

 

A czy gdzieś nad naszym Bałtykiem można liczyć na niską frekwencje turystów? Baza może być bardzo uboga pod względem gastronomicznym, imprezowym itd. Chciałabym posiedzieć w ciszy i spokoju nad dużą wodą i uniknąć młodych gniewnych wyrwanych spod skrzydeł rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nieco zeszliśmy z tematu polecanych campingów w kierunku kleszczy ....

Ja polecam camping Chaber w Łebie !

Przesyłam link www / zaznaczam że zdjęcia są mojego autorstwa .../

 

http://e-camping.net/pl/camping/1975.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jesteśmy na kempingu Małe Morze.

 

troszkę nas zmroził tekst na wjeździe, że nie ma miejsc, że przyczepy ryczałtowe już porozstawiane. całe szczęście wyperswadowaliśmy panu próbę pozbycia się nas :bzik: więc uwaga: kemping jest pełen przyczep, każdorazowy przyjazd należy uzgadniać wcześniej i to najlepiej w dniu przyjazdu!

 

generalnie jest piękna pogoda, dziewczyny siedzą na plaży, pijemy piwo, małżonka coś pichci- bosko!

 

będzie relacja z wyjazdu, ale to później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A czy gdzieś nad naszym Bałtykiem można liczyć na niską frekwencje turystów? Baza może być bardzo uboga pod względem gastronomicznym, imprezowym itd. Chciałabym posiedzieć w ciszy i spokoju nad dużą wodą i uniknąć młodych gniewnych wyrwanych spod skrzydeł rodziców.

 

Szukaj tutaj http://www.nadmorzem.net.pl/ .

Trzeba wybrać rodzaj obiektu, region i można plądrować całe dnie by coś znaleźć.

Gąski są OK, zwłaszcza w czerwcu pola są prawie puste. Jest kilka kempingów prywatnych na których hałasu raczej nie ma. Wszystkie pola są bardzo blisko morza - do 100 m, ale wody nie widać bowiem wydmy oddzielajace kemping od plaży są zakrzaczone.

Poziom kempingów w Gąskach jest różny, ale większość ma już sprawy sanitariatów na wysokim poziomie. Jedno z pól np. http://www.arek.afr.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.