Jump to content

Firma "Bracia Nowiccy" Wilamów


pawel_j
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał do czynienia z firmą "Bracia Nowiccy".

Przymierzam się do zakupu u nich przyczepy, dlatego wszelkie uwagi mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałem z gościem co kupił u nich przyczepę. Był bardzo zadowolany z obsługi jak i z nabytku. Powiedział że można do nich jechać w ciemno bo napewno coś się wybierze. Sprzętu mają dużo i do tego w dobrej jakości.

Niestety trochę drogawo, ale za budkę w dobrym stanie można zapłacić nawt trochę więcej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj wracalem z holandii ze swoja przyczepka to wlasnie wyprzedzalem ich samochod, mieli 3 szt. przyczep.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja u nich kupiłem przyczepę jestem średnio zadowolony tzn. więcej mówią niż robią, więcej bajerują co to nie zrobią aby przyczepa wyglądała super a rzeczywistość okazała się już w domu.Noga od stołu przyklejona zamiast przykręcona, po dojeżdzie do domu odpadła, lodówka mówili żę sprawna a ona była sprawna ale po mojej naprawie,kosz od butli przykręcony aby się jakoś trzymał, Srubami jakbym je odkuł z czegoś.Uważajcie na młodszego wspólnika bo niezły bajerant a na zwróconą uwagę że coś jest popsute to mi powiedział że przecież może pan sobie sam naprawić zachowywał się jakby łaskę robił że sprzedaje. Jedynie co można przyznać że była czysta na zewnątrz jak i wewnątrz.Jeżeli kogoś interesuje to jest jeszcze komis przyczep na trasie PABIANICE ŁASK to jest trasa Łódż Wrocław tyle żę nie dbają tam o czystość i przez to nie wyglądają tak efektownie. :bukiet:

Link to comment
Share on other sites

Byłem u nich w komisie w Wilamowie pod koniec zeszłego roku. KOmis robi wrażenie . Mnóstwo przyczep do wyboru i sensownie poukładane w hangarze. Facet , który prezentował ofertę robił wrażenie kompetentnego( widać że jest przede wszystkim dobrym handlowcem). BYłem poważnie zainteresowany jedną z przyczep. Deklarowali kompletne sprawdzenie w mojej obecności tuż przed sprzedażą( nabiera się w ówczas zaufania). Zrezygnowałem jednak ponieważ oferta cenowa wydawała mi się wygórowana i znalazłem ciekawszą prywatną ofertę. Tak więc z usług BRACI ostatecznie nie skorzystałem, ale na etapie do którego dotarłem można być zadowolonym z ich " działu obsługi klienta". POzdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem to samo wrażenie dopóki nie doszło do finalizacji wtedy byłó gorzej, tak jeden z nich ten starszy jest całkiem miły, gorzej jak się trafi na młodszego bardzo arogancki i nie miły taki jak pisałem wyżej a przecież to IM powinno zależeć na dobrej opini zresztą mój znajomy który u nich kupił przyczepę jak mówiłem co o nich myślę nie słuchał dopiero po zakupie i obejrzeniu przyznał MI rację też MU dużo obiecali i nic nie zrobili, teraz sam musi sobie z tym radzić i naprawiać ( ten sam problem lodówka nie działała mimo że zapewniali go żę jest OK ). :bukiet:

PAWEL można u nich kupić pod warunkiem że konsekwentnie będziesz pilnował i wymagał to co zauważysz bo jeżeli popuścisz jak mój znajomy to wady które zauważył musiał póżniej usuwać sam a cena była taka sama to coś nie tak,ŻYCZĘ POWODZENIA W ZAKUPIE opisz póżniej o wrażeniach z zakupu u nich będzie to dobrą reklamą lub antyreklamą.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Zdecydowanie nie polecam, miałem kontakt, byłem na placu- cwaniaczki i tyle. Kupiłem ostatecznie od Forumowicza i jestem zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

Też byłem oglądałem i wyszedłem z tych hal przerażony zastanawiając się jak tak można robić ludzi w przysłowiowego h....a Masakra stanowczo odradzam to miejsce.

Link to comment
Share on other sites

... ale, jak spojrzeć na "bogatą" ofertę kilkudziesięciu przyczep, to interes raczej się kręci, czyli jacyś nabywcy się znajdują :pad:

Link to comment
Share on other sites

No Panowie złota Łopata Wasza

Akurat ostrzeżeń tego typu nigdy za dużo .
Link to comment
Share on other sites

Tak. :) Niedawno się nasłuchałem o Nich od jednego forumowicza...

Link to comment
Share on other sites

To oni jeszcze istnieją :look:

Edited by visitor1967 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...