Skocz do zawartości

2-gie spotkanie warszawiaków ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajnie mieliście. Może by tak zorganozować spotkanie Krakusów. :)

Zazdraszamy Wam tego spotkania, ale ja już falę zakładam i z metra obcinam dni do zlotu jak zasugerował trybeki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zazdraszczać, tylko dawaj, organizuj, jakieś hotele albo cuś na pewno da radę

wymyślić.

 

Pozdrawiam serdecznie, Jacek.

 

A atmosfera Królewskiego Miasta, to w ogóle do Wawki sie nie umywa.

 

Fan Krakowa i Gdyni, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaraki dotarli do domu :) Troszke tirów i fotoradarów było na drodze więc jechaliśmy dość spokojnie, ale wmiare szybko dotarliśmy :) Zaraz wypije piwko za spotkanie i kładziemy się spać.

 

 

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie, wmiare możliwości na następne też dojedziemy :);) Pozdrawiamy gorąco!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dzięki za meldunek, można spać spokojnie iść. :)

 

Następnym razem spot w Stolicy Podlasia, chyba, że może Kraków ?

 

Póki co, dobranoc. :)

 

Pozdro , Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki :) tylko Th0rniak się krzywo usmiechnal

 

Michal z tej strony../...ja tylko chcialem dopisac ze ten teges nastepnym razem z szanownymi uzytkownikami to bym sie nawet moze piwka napil :) tylko jak bedziem bez auta na spotkaniu...co do spotkania wigilijnego bedziem w kontakcie bo w grudniu teraz to roznie bywa z czasem...ale sie postaramy jak cos :) zatem czekamy na info...a teraz daje Kasi klawiaturke bo idzie poczytac inne dzialy i poogladac foty z wyjazdow...i szuka nam przyczepki ;)

pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, że może Kraków ?
Nie ma co zazdraszczać, tylko dawaj, organizuj, jakieś hotele albo cuś na pewno da radę

wymyślić.

A atmosfera Królewskiego Miasta, to w ogóle do Wawki sie nie umywa.

 

Fan Krakowa i Gdyni, Jacek.

Właśnie ,jak byś Ryśku wymyslił co w okolicach feri zimowych to my(ja z rodzinką) z zamkniętymi oczami .U Ciebie w Krakowie jest co robić zimą ,atmosfera starego miasta o której wspomina Jacek jest wyjątkowa a także inne rozrywki ,ogromna kręgielnia z :) dla dorosłych ,można by mecze rozegrać ,aquapark gdzie dzieci (nie tylko) mają raj ,zamek ,zoo i inne... taki weekendowy zlocik z możliwością przespania gdzieś ze dwóch nocek.....może by to wypaliło .

Wtryniłem się tu z tym moim myśleniem bo skoro Jacek zaczął tutaj ,gdyby co to najwyżej admin przeniesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnik mojego spotkania Warszawiaków wreszcie wyszedł na świat dzisiaj o godz. 7.45 - z dwu-dniowym spóźnieniem (w/g obliczeń lekarza, siedmio-dniowym) ale bez komplikacji. Wagi i wzrostu nie znam ale po pewnych szczegółach jego wyglądu śmiało melduję, że to wnuk.

Forsę którą miałem przpuścić na spotkaniu gwałtownie przeznaczam na pępkowe.

Ponieważ przez tego właśnie wnuka o mało co nie uczestniczyłbym w omawianym spotkaniu dnia 8 grudnia b.r. stwierdziłem, że ten gość śmiało może zrehabilitować się za swoje spóźnienie i zawieźć mnie na to spotkanie za lat osiemnaście. Forsę na kurs prawa jazdy z pewnością ode mnie wyciągnie więc chyba dobrze planuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.