Skocz do zawartości

Karawningowy Portal Informacyjny


Paweł P.

Rekomendowane odpowiedzi

Karawaningowy Portal Informacyjny to pomysł nad którym pracuję od kilku tygodni.

Mam zamiar zamieścić w nim jak najwięcej informacji o turystyce karawaningowej w Polsce. Każda impreza organizowana przez klub, forum i wszystkie inne mogły by być umieszczane w kalendarzu. Każdy z klubów będzie posiadał swoja część strony na własna reklamę swojej działalności i możliwość promowania swoich spotkań. Portal będzie bezpłatny, wolny od zobowiązań klubowych a koszty działalności strony będą pokrywane przez prywatnych sponsorów. Baza danych będzie dostępna dla każdego użytkownika Internetu, który zarejestruje się bezpłatnie na stronie. Cały kalendarz będzie pokazany też w formie interaktywnej mapy łącznie z kempingami itp. Za nim strona uruchomi swoje oblicze proszę brać karawaningową o opinie na temat potrzeby istnienia takiej strony i o zadaniach jakie ma ta strona spełniać.

 

Z karawaningowym pozdrowieniem

 

Paweł Pawlak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry :hehe: Tylko realizacja może być dość trudna, bo trzeba dotrzeć do wszystkich klubów karawaningowych i zachęcić do ogłoszenia się w takim portalu. No ale życzę powodzenia w przedsięwzięciu :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle pomysł 5 + :hehe: życzę powodzenia i myślę że każda forma propagowania " naszej formy aktywnego wypoczynku jest cool " a co do tego ' POMOŻECIE ' to jeśli nie wyszła nam NOWA JAPONIA to może wyjdzie nam HOLANDIA i turystyka z przyczepą lub kamperem nie będzie już tabu a grono tych pozytywnie zakręconych będzie rosło w siłę ku chwale piękna przyrody tej ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł 66, Ostatnio naprawdę coś się zaczyna dziać pozytywnego z polskim karawaningiem. Gdzieś usłyszałem, że najszybciej rozwija sie właśnie w Polsce. Jest OK :hehe: W Krakowie były nawet targi sprzętu karawaningowego, niestety na nich nie byłem, a może i lepiej bo jak pokazywali w telewizji to normalnie opad szczeny. W życiu nie byłoby mnie na to stać. Wyposażenie takie, że mało kto ma to w domu :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że każda forma propagowania " naszej formy aktywnego wypoczynku jest cool "

Promowanie służy nam wszystkim, jak będzie nas 10 razy więcej, to wcale nie znaczy, ze będzie tłoczno, tylko będzie więcej pięknych kempingów, większa konkurencja produkujących sprzęt, a co za tym idzie lepszy i tańszy wypoczynek, a przecież o to nam wszystkim chodzi. Ja mam czas i możliwości dać od siebie taki portal i myślę że zafunkcjonuje on na długo w naszym świecie karawaningowym. Będę sie starał, że był on tworzony za pośrednictwem takich ludzi jak Wy, prawdziwych karawaningowców. Sam jestem mocno zaangażowany w karawaning i wiem jakie dziury są w dostępie do informacji . Będę promował forum Karawaning.pl i wszystkie jego zalety, ale potrzebuje wsparcia waszego i pomoc w tworzeniu takiego portalu.

 

Szczegóły omówię z Tomiim i niedługo przedstawię portal :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle, pomysł jest bardzo dobry. Ja jednak jestem zwolennikiem rozbudowywania tego co jest zamiast tworzenia nowego. Niepotrzebnie zmusza to do skakania ze strony na stronę. Jak masz chęci i jeśli chęci mają admini karawaning.pl to może zróbcie coś razem pod obecnym szyldem. Może nowe działy na stronie, może bardziej rozbudowane forum, a może jeszcze coś innego. Czy uważasz, że jest sens "rozmieniać się" na kilka portali?

Oczywiście to tylko moje zdanie i nie musi być brane pod uwagę. W każdym razie, niezależnie od "szyldu" jeśli będę mógł i umiał, chętnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle, pomysł jest bardzo dobry. Ja jednak jestem zwolennikiem rozbudowywania tego co jest zamiast tworzenia nowego.

 

Paweł chciał otworzyć coś pod swoimi skrzydłami :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i rozumiem. Tylko pytanie po co mnożyć jak można ulepszyć to co jest. Gdyby każdy dorzucił własną cegiełkę do karawaning.pl mielibyśmy stronę na której każdy znalazłby coś dla siebie :hehe:

Oczywiście dla chcącego nic trudnego i jak Paweł chce coś własnego to trzeba go w tym wspierać :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.