Jump to content

Karawningowy Portal Informacyjny

Paweł P.
 Share

Recommended Posts

Karawaningowy Portal Informacyjny to pomysł nad którym pracuję od kilku tygodni.

Mam zamiar zamieścić w nim jak najwięcej informacji o turystyce karawaningowej w Polsce. Każda impreza organizowana przez klub, forum i wszystkie inne mogły by być umieszczane w kalendarzu. Każdy z klubów będzie posiadał swoja część strony na własna reklamę swojej działalności i możliwość promowania swoich spotkań. Portal będzie bezpłatny, wolny od zobowiązań klubowych a koszty działalności strony będą pokrywane przez prywatnych sponsorów. Baza danych będzie dostępna dla każdego użytkownika Internetu, który zarejestruje się bezpłatnie na stronie. Cały kalendarz będzie pokazany też w formie interaktywnej mapy łącznie z kempingami itp. Za nim strona uruchomi swoje oblicze proszę brać karawaningową o opinie na temat potrzeby istnienia takiej strony i o zadaniach jakie ma ta strona spełniać.

Z karawaningowym pozdrowieniem

Paweł Pawlak

Pomysł dobry :hehe: Tylko realizacja może być dość trudna, bo trzeba dotrzeć do wszystkich klubów karawaningowych i zachęcić do ogłoszenia się w takim portalu. No ale życzę powodzenia w przedsięwzięciu :hehe:

Super sprawa ! aby Ci sie udało ! Będę pomocny !

Stronę będą tworzyć kluby, miedzy innymi forum Karawaning.pl, mam nadzieję, że się włączycie w to dzieło :hehe:

Tylko realizacja może być dość trudna, bo trzeba dotrzeć do wszystkich klubów karawaningowych i zachęcić do ogłoszenia
z tym mam nadzieje dam sobie rade :hehe: oczywiście jak mi pomożecie będzie mi łatwiej :hehe:

POMOŻECIE ?

POMOŻEMY !

Ech lezka się w oku kręci :hehe:

Ale oczywiście pomożemy

Super, będziemy ją tworzyć wspólnie i dla tego mam nadzieję, że wszyscy z niej będą zadowoleni. :hehe:

pomysł świetny :hehe: , i godny dalszych starań . Jezeli moge sie na coś przydac , to służe pomoca... :hehe:

Pozdrawiam serek

Pawle pomysł 5 + :hehe: życzę powodzenia i myślę że każda forma propagowania " naszej formy aktywnego wypoczynku jest cool " a co do tego ' POMOŻECIE ' to jeśli nie wyszła nam NOWA JAPONIA to może wyjdzie nam HOLANDIA i turystyka z przyczepą lub kamperem nie będzie już tabu a grono tych pozytywnie zakręconych będzie rosło w siłę ku chwale piękna przyrody tej ziemi

Paweł 66, Ostatnio naprawdę coś się zaczyna dziać pozytywnego z polskim karawaningiem. Gdzieś usłyszałem, że najszybciej rozwija sie właśnie w Polsce. Jest OK :hehe: W Krakowie były nawet targi sprzętu karawaningowego, niestety na nich nie byłem, a może i lepiej bo jak pokazywali w telewizji to normalnie opad szczeny. W życiu nie byłoby mnie na to stać. Wyposażenie takie, że mało kto ma to w domu :hehe:

myślę że każda forma propagowania " naszej formy aktywnego wypoczynku jest cool "

Promowanie służy nam wszystkim, jak będzie nas 10 razy więcej, to wcale nie znaczy, ze będzie tłoczno, tylko będzie więcej pięknych kempingów, większa konkurencja produkujących sprzęt, a co za tym idzie lepszy i tańszy wypoczynek, a przecież o to nam wszystkim chodzi. Ja mam czas i możliwości dać od siebie taki portal i myślę że zafunkcjonuje on na długo w naszym świecie karawaningowym. Będę sie starał, że był on tworzony za pośrednictwem takich ludzi jak Wy, prawdziwych karawaningowców. Sam jestem mocno zaangażowany w karawaning i wiem jakie dziury są w dostępie do informacji . Będę promował forum Karawaning.pl i wszystkie jego zalety, ale potrzebuje wsparcia waszego i pomoc w tworzeniu takiego portalu.

Szczegóły omówię z Tomiim i niedługo przedstawię portal :hehe:

Pawle, pomysł jest bardzo dobry. Ja jednak jestem zwolennikiem rozbudowywania tego co jest zamiast tworzenia nowego. Niepotrzebnie zmusza to do skakania ze strony na stronę. Jak masz chęci i jeśli chęci mają admini karawaning.pl to może zróbcie coś razem pod obecnym szyldem. Może nowe działy na stronie, może bardziej rozbudowane forum, a może jeszcze coś innego. Czy uważasz, że jest sens "rozmieniać się" na kilka portali?

Oczywiście to tylko moje zdanie i nie musi być brane pod uwagę. W każdym razie, niezależnie od "szyldu" jeśli będę mógł i umiał, chętnie pomogę.

Pawle, pomysł jest bardzo dobry. Ja jednak jestem zwolennikiem rozbudowywania tego co jest zamiast tworzenia nowego.

Paweł chciał otworzyć coś pod swoimi skrzydłami :hehe:

Wiem i rozumiem. Tylko pytanie po co mnożyć jak można ulepszyć to co jest. Gdyby każdy dorzucił własną cegiełkę do karawaning.pl mielibyśmy stronę na której każdy znalazłby coś dla siebie :hehe:

Oczywiście dla chcącego nic trudnego i jak Paweł chce coś własnego to trzeba go w tym wspierać :hehe:

My tam zawsze otwarci na propozycje jesteśmy i chętni do współpracy :hehe: