Jump to content

Rozmiary alkowy??

bosmanzbryzy
 Share

Recommended Posts

Witam,

Pytanko takie do posiadaczy kamperow. Prosilbym o wysokosc od wierzchu materaca do sufitu i rozmiar lozka.

pzdr

robert

• 1 month later...

witam,jutro pomierze podam wymiary.zdaje sobie sprawe ze minelo duzo czasu od twojego zapytania.ale moze......pzdr j.mendry :hmm:

robert-poruszajac sie w kategoriach alkova=marka-model jest tego multum,co marka-model inne ksztalty a tym samym inne wymiary.zdjelem wymiary w moim kamperze/wystrugalem przez zime w kuchni/ wysokosc w najwysszym pkt 102,w najnizszym pkt 55,46 ,dlugosc 197.szerokosc 105.wymiary w wysokosciach 102,55 pomniejsza sie o grubosc materaca.nie wiem czy ta odpowiedz jest zadawalajaca,traktuj ja pogladowo bo mozna wykreslic ksztalt alkowy/w skali/przyjmujac 1-szy wymiar /102/od sufitu i masz podstawe alkowy.wymiary w cm.koniec nie nudze.pzdr jan m. :hmm:

mendry, a dziekuje, to byl wlasnie rodzaj odpowiedzi o jaki mi chodzilo, pogladowy :-), pzdr

jeszcze raz dzieki za fatyge

Ja didam że moja alkowa jest rozkładana i po rozłożeniu ma 2 x 2 metry. Śpimy dlatego we czwórkę (dzieci 2 i 5 lat) na górze - co jest rewelacyjne ponieważ nie trzeba rozkładać stolika na noc.

Taką rozkładana alkowę widzę po raz pierwszy. Samochód przez to ma bardzo pionowe czoło alkowy ponieważ śpi się glową "w kierunku" jazdy (a nie bokiem jak we wszystkich typowych).

sasquatch, faktycznie ciekawe z tym spaniem wzdluz tyle ze ja bym "jachtowo" preferowal chyba, nogami do przodu:-)

A jak wysoko masz nad materacem (od do bo widze ze sufit faluje)?

NIe wiem jak wysoko - wygodnie (jak bedę na świeta w domu to zmierzę). Dzieci normalnie siedzą po "turecku".

Głową do wewnątrz raczej nie. Jak byś zobaczył to swierdziłbyś że raczej głową w kierunku jazdy.

A przepraszam jaka to róznica - jak i tak samochód stoi? Na co to wpływa by "jachtowo"?

sasquatch, to super jakbys zmierzyl, bo ciekaw jestem mozliwie duzego porownania, z gory dziekuje i przepraszam za fatyge

a co do spania "jachtowo" to ja poprostu nie lubie wchodzic glowa "do nory" :-D wole nogi tam wciskac, ale faktycznie moze z ukladu wnetrza wychodzi tak wygodniej w kamperze, nie korzystalem nigdy z prawdziwego kampervana z alkowa to sie nie znam pewnie