Jump to content

Mam 7000 zł jaką przyczepkę mogę kupić w tej cenie? Pomóżcie

edyta
 Share

Recommended Posts

W minione wakacje, prawie zostałam zmuszona do urlopu w przyczepie. Nie ukrywam, że bardzo mi taka forma przypadla do gustu. Szukam teraz czegoś na miarę "kieszeni". Proszę o poradę czego szukać? gdzie szukać skutecznie? Może ktoś ma do sprzedania? :bzik:

Dodam, że interesowałoby mnie coś dla 3-4 osób, samochód mamy spory i siły mu nie brakuje, ale prawko tylko kat.B. Ten pierwszy wspaniały urlop spędziliśmy w N126, było ciasno, ale suuuuper!!!!

Acha, koniecznie przedsionek musi mieć.

Jesteśmy ze śląska, dokładnie Myszków/Katowice

Moja kosztowała dokładnie tyle ile chcesz dać. Jeździmy w 4 osoby i jest OK. Teraz po sezonie napewno w tej cenie znajdziesz jakąś nowszą. Ja w każdym razie też interesowałem się tym przedziałem cenowym i w tych granicach przed sezonem wypatrzyłem swojego Beyerlanda, oprócz tego widziałem całkiem niezłe Hobby, ale po jakiś niezbyt fachowych przeróbkach i całkiem przyzwoitą Adrię. Wszystkie przyczepy były dla 4 osób o długości wnętrz ponad 4 m.

Recepty gdzie szukać chyba nie ma. Wszędzie trafiają się ładne cycepy i szrociki. Jeździć, oglądać, obwąchiwać. Na markę nie ma co patrzeć - najważniejszy stan a nie ma raczej zwycięzców w kategorii niezawodności. Jak kto dba tak zostawia :bzik:

Powodzenia w poszukiwaniach :bzik:

PS. Napisz skąd jesteś to napewno ktoś pare namiarów podrzuci na sprzedawców.

Hej!

Jeśli chodzi o ogłoszenia w Polsce to chyba najwięcej jest na allegro. Link od razu z przedziałem cenowym: http://moto.allegro.pl/18540_przyczepy_kempingowe.html?id=18540&hide_categories_form=0&state=0&view=gtext&order=t&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=6000&price_to=7500&change_view=Poka%C5%BC&a_enum%5B52%5D=all

Ktoś z forum był i oglądał i mówił, że zadbana (a to że zadbana jest najważniejsze) http://moto.allegro.pl/item262053180_idealna_adria_4153td_89rok_4os_lazienka_wc_namiot.html

Pamiętam też, że jeszcze ktoś inny kupował u tego samego człowiek. Z ogłoszeń wygląda, że człowiek ma zadbane przyczepki i rozsądne ceny :bzik:

Moim zdaniem, nikt nie może dać Ci tu 100% rady co kupić. To już zależy tylko od Twojego gustu i potrzeb. Najlepiej jak kupisz coś co kosztuje do 7000 zł, będzie Ci się podobało i będzie w dobrym stanie :bzik:

Pamiętam też, że jeszcze ktoś inny kupował u tego samego człowiek. Z ogłoszeń wygląda, że człowiek ma zadbane przyczepki i rozsądne ceny

ale niestety jest strasznym zydem i nie wiele mozna z nim utargowac :bzik:, nawet nie odpusci na tzw. paliwo !

ale niestety jest strasznym zydem i nie wiele mozna z nim utargowac :bzik:

Różni handlarze różnie do tego podchodzą, jednak prawda taka, że człowiek zawsze bardziej zadowolony z zakupu jak urwie te kilka stówek. Ja ze swojej przyczepki stargowałem 10% ceny wystawionej w ogłoszeniu :bzik:.

Generalnie jak przyczepka ładna, zadbana i ciężko się do czegoś przyczepić to facet się ceni.

witam

przerabiałem ten temat i jak mam coś doradzić to NIGDY nie kupił bym przyczepy w Polsce

stan techniczny,estetyczny i dodatkowe doposazenia przyczep za granica sa niedoporównania

w razie cos chetnie pomoge

pozdrawiam

piegada

Tak jak pozostali forumowicze ,sądzę że nikt ci nie da 100% pewności i gdzie i co kupić ale tak jak już tu pisali najważniejsze jest w jakim stanie jest nie jest ważna marka ani nawet rocznik ,bo ja widziałm nie jedną młądszą od mojej a stan był opłakany to moja w porównaniu do tamtych to szroty ,tu masz link http://www.fza.prv.pl/ uważam ze gość ma naprawde ładne przyczepki i zadbane w tej chwili ma tylko jedną ale jak latem kupowałem swoją to jużprawie chciałem jechać do niego ,ale kupiłem w gdańsku od szefa mojej zony . Ja dzwoniłem do tego pana i naprawdę jest to pożadna forma (tak sądzę) a przyczepki które wystawiał szły na pniu . Zadzwoń i porozmawiaj

moja w porównaniu do tamtych to szroty

Chyba tamte w porównaniu do Twojej to szroty :ok: ?