Skocz do zawartości

Trzecie światło STOP


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz Boguś że u góry okna? ja myślałem żeby tak jak kolega gogi :blagac:

ale to chyba trzeba przymierzyć i zobaczyć jak świeci i jest widzialne z pozycji aut za mną :blagac:Lepciaku i Effendi dzięki za linki przejrze i będe coś szukał i dobierał :ok: efekt będzie do zobaczenia w Warce :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci STOP to nie wielki problem .Jak zrobiłeś sobie obrysówki to pewnie podpiołeś

pod światła pozycyjne.Tak teraz poprowadż przewód od stopu a różnych lamp

w sklepach motoryzacyjnych co nie miara.Ja zamontowałem lampę z diodami

umieściłem nad lampą oświetlenia tablicy rejestracyjnej i świeci jak należy.Zrobiłem

to w przyczepie n126e.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci stop napewno jest przydatny,ale mnie czeka na wiosne montowanie światła przeciwmgielnego bo nie było jak kupowałem przyczepe z NL.

 

Sprawdź, czy przypadkiem w lampie nie ma miejsca na p. mgielne. W komisie, w którym kupowałem swoją przyczepę mówili, że często holendrzy tylko wypinali we wtyczce kabel zamieniając na prąd z auta np. do lodówki. Więc możesz wszystko mieć, tylko nie podpięte :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma sesu u góry je montować. Nie będą widoczne. Wg mnie stop powinien być na wysokości oczu kierowcy w samochodzie, czyli dół okna byłby odpowiednim miejscem :blagac:

 

jadąc za pojazdem który ma wysoko montowany stop to już kierowcy dalszych pojazdów mają informację że ktoś przed nimi zwalnia.

Złe i mocne światło zamontowane nisko tylko oślepi innych za nim.

Ale to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak sie zastanawialam, co z ta wysokoscia? zobaczcie jedne auta maja w klapie bagaznika, inne na dole tylnego okna, jeszcze inne u gory... a bus-y to juz ogolnie bardzo wysoko maja.

W przyczepach tez jest, albo nizej tylnego okna albo nad oknem... dziwne, dziwne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwiekszy rebus mam z tym umiejscowieniem tego stopu? :blagac: Musze fotek różnych poszukać i popatrzeć jak się różne opcje prezentują i sprawdzają Z wyborem to spoko się rozejrze a podłączenie to wogóle nie problem :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie światło zamontowane za wysoko (górna część szyby) nie spełni swojej funkcji. O ile samochody jadące dość daleko z tyłu dostrzegą je, to samochód, jadący "na ogonie" napewno nie zwróci na niego uwagi.

 

bus-y to juz ogolnie bardzo wysoko maja

 

Nie Jule, w busach zazwyczaj stop jest gdzieś blisko klamki. Nie kojarze by producent zamontował stop wysoko.

 

Człowiek jadący za samochodem raczej patrzy na rozciągłość drogi niż w niebo, więc stop powinno montować na wysokości wzroku kierowcy w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w busach zazwyczaj stop jest gdzieś blisko klamki. Nie kojarze by producent zamontował stop wysoko

oj dużo producentów montuje stop wysoko u góry poniżej przykład Ale mi najbardziej chyba podpasowało miejsce na dole okna :blagac: to byłby zbliżony efekt do oryginału TECa ze zdjęcia Jule

post-61968-imported-fa057b1f-2ed9-4eef-8274-967127c23339_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.