Skocz do zawartości

Trzecie światło STOP


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy temat :ok: szkoda że tak ucichlo :] Dla mnie trzeci stop to bardzo przydatna sprawa niezależnie czy nisko czy wysoko umieszczony zawsze jest widoczny i zwraca uwage tym że nagle coś dodatkowego się zapala :blagac: W przyczepach też dla mnie fajna sprawa :ok: chętnie bym sobie zamontowal trzeci stop ma ktoś może na to patent i robil coś takiego? Żeby to jakoś konkretnie i w miare fajnie wyglądalo? :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy temat :ok: szkoda że tak ucichlo :] Dla mnie trzeci stop to bardzo przydatna sprawa niezależnie czy nisko czy wysoko umieszczony zawsze jest widoczny i zwraca uwage tym że nagle coś dodatkowego się zapala :blagac: W przyczepach też dla mnie fajna sprawa :ok: chętnie bym sobie zamontowal trzeci stop ma ktoś może na to patent i robil coś takiego? Żeby to jakoś konkretnie i w miare fajnie wyglądalo? :blagac:

Chłopie, tu niektórzy nie wiedzą, że w lampach stopu są żarówki, a Ty byś chciał uzyskać informacje na temat dobrego tuningu...

Wejdz lepiej na rezacze - tam więcej zaczerpniesz na temat tuningu sporo dobrych inspiracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, tu niektórzy nie wiedzą, że w lampach stopu są żarówki, a Ty byś chciał uzyskać informacje na temat dobrego tuningu...

Wejdz lepiej na rezacze - tam więcej zaczerpniesz na temat tuningu sporo dobrych inspiracji.

 

Ataman nie mam zamiaru tuningować przyczepy :blagac: a na tym forum jest sporo osób którzy wiele potrafią w majsterkowaniu i poprostu pytam czy ktoś zakladal 3 stop i jak to wyszlo pod względem estetycznym? :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to poszukaj na allegro kto rozbiera przyczepe na czesci i kup oryginal jakis

patrzyłem ale niejest łatwo coś takiego znaleść :blagac: i to jeszcze musi jakoś wizualnie pasować do mojej starej skorupy :ok: Tak jak wirek wspomniał nie za wiele przyczep ma to cudo Po 2000r było już lepiej ale od tych modeli mało jest klamotów itd myślałem że ktoś kombinował coś na własną ręke i rzuci jakieś foto itp Czyżby nikt nic takiego nie robił? :blagac: Jas sam stworzyłem sobie obrysówki z tyłu do góry i stop też chętnie bym stworzył :ok: nie żal mi przyczepy bo to przedpotop i warty grosze i następnym nabywcą będzie złom a efektu wizualnego nie jestem w stanie popsuć :] a zawsze bedzie mnie lepiej widać a to jest ważne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamocowalem 3 STOP za szyba. Latwy montaz, normalnie prawie z zewnatrz nie widac a przy hamowaniu swieci ladnie. jest to zwykly diodowy stop taki jak klei sie do tylnej szyby w samochodzi troche maly ale juz zalozylem wiec zmieniac nie bede

post-61934-imported-60e7e4fd-2931-4cf9-b22b-809943acadac_thumb.jpg

post-61934-imported-73b66aea-de0a-4579-8cc2-2d3b6df7e852_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.