Skocz do zawartości

Badanie techniczne


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Największy problem to spowodowanie ewentualnego wypadku, wtedy wszystko pokrywamy ze swojej kasy, bo OC jest ważne tylko z aktualnym badaniem tevhnicznym. Więc mam nadzieję, że o Jaguara nie zaczepisz czy nie daj komuś coś zrobisz - wtedy renta z Twojej kasy do końca życia - nie warto ryzykowć, bo praktycznie nic nie zyskujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary wyluzuj :bzik: Weź w garść dowód rejestracyjny i banknot 100 zł. Jedź spokojnie do SKP i wszstko sobie podstęplujesz. Przyczepę zostaw w domu , bo szkoda Twojej fatygi , żeby pan zenek sprawdził czy działają światła.Tylko proszę na mnie nie krzyczeć , że to nie zgodne z prawem. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź w garść dowód rejestracyjny i banknot 100 zł. Jedź spokojnie do SKP i wszstko sobie podstęplujesz. Przyczepę zostaw w domu , bo szkoda Twojej fatygi , żeby pan zenek sprawdził czy działają światła.Tylko proszę na mnie nie krzyczeć , że to nie zgodne z prawem.

 

 

Tak niestety się nie da. Znam tylko jedną stację gdzie przeglądają przyczepki w Białymstoku i takie rzeczy tam nie przechodzą.

 

.........lub jedź na stację załatw stempel i przyjedź z powrotem :na legalu" z przyczepą, by uspokoić swe sumienie

 

Taki pomysł nie przyszedł mi do głowy... ciekawe co by powiedzieli jakbym tak zrobił :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to, niemożliwe, żeby tylko jedna stacja to robiła, chyba, że chodzi o pierwszy przegląd po sprowadzeniu, to może tak. Zwykły przegląd musi podbić 95 % stacji.

 

J.( u nas tak jest ), a najlepiej to zrób tak jak Andy Ci radzi.

Jest to metoda wypraktykowana przez pokolenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem w Białymstoku innej stacji, która może robić badania przyczepkom :bzik: Zipa dumna :)

 

Nic no, w tygodniu pojade, podbije i będzie po sprawie. Oby tylko bez przygód :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niemożliwe wprost, tu nawet w małych stacjach mają takie uprawnienia, nawet pod W-wą.

Nie chce mi się wierzyć.

Za to jest faktycznie tylko kilka , co robią przegląd początkowy.

 

No, niezmiernie zdziwiony, Jacek.

Nic, tylko otwierać stację diagnostyczną u Ciebie, złote jajo by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten Białystok jak tak :bzik: Niby nigdzie indziej nie ma stanowisk dla przyczep i odsyłają do tej stacji. Chyba, że przez rok coś się zmieniło... ale nie chce mi się szukać zbytnio... a o same badanie się nie boję :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to ciekawe, bo słyszałem o kimś kto robi przegląd na takiej stacji, że jest niemożliwe, żeby tam w ogóle wjechał z przyczepą, no ale cuda się zdarzają.

Myślę, że raczej zależy to od uprawnień diagnosty, niż wyposażenia stacji, bo przecież Twoja przyczepa nie jest większa od małego busa. A sprawdzania jakby mniej.

Coś chyba żle robisz, ale może się mylę.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o gabaryt tylko o przyrządy do badań (chyba). Albo za słabo się zorientowałem wcześniej... choć kogo nie pytałem odsyłali w te miejsce bo o innych nie słyszeli. A tam gdzie robie przeglądy samochodu (przy salonie samochodowym) nie mogą podbijać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy musisz znależć w książce telefonicznej stacje, gdzie badają ciężarówy, tam muszą mieć takie ( ale jakie-na Boga ) przyrządy i kwalifikacje, problem musi leżeć w czymś innym myślę. :bzik:

Tak, czy siak dasz radę.

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.