Jump to content

Z życia wzięte

Paweł 66
 Share

Recommended Posts

Witam

wracałem spokojnie z pracy i nagle .......... trach bum .... bym i stało się !

głupio wyszło dla zaparkowanego spokojnie samochodu no ale cóż stało się

d3e0c3eab7ee0c32m.jpg

c33f15154a817d03m.jpg

i tylko zastanawia ..... czy ten dyszel był tak zgnity ? czy mistrz prostej troszkę za szybko ....

oby to nikomu więcej się nie stało !

Pozdrawiam

Przykre, ale każdemu może się zdarzyć. Dobrze, że to nie Bamba się urwała, no i przede wszystkim, że zaparkowała na samochodzie a nie na przystanku pełnym ludzi.

Dla mnie wygląda dyszel na przegnity :ok:

Ale fakt, dobrze, że nikt nie ucierpiał z żywych :niewiem:

mnie sie kiedys zlamala klubowa podlodziowka, nic sie nie rozjechalo, bo dolna lodka wszystko trzymala (to byla przyczepa na dwa kadluby pietrowo) i kabel od swiatel :-) ale zanim sie zatrzymalem to brakowalo kawalka stepki (starla sie o asfalt)

od tego czasu kazda przyczepe opukuje przed zaczepieniem

Ja mialem podobna przygode ze swoja przyczepka.

Zatzrymalismy sie w 2 rodzinki na parkingu, ja odpialem przyczepke, bo musialem podskoczyc w miasto po kabel. Po powrocie chce spiac caly zestaw, wiec cofam cofam, a kolega mi zaklada na kule... wyskakuje z samochodu, zakladam linke na hak (juz wiem ze to nic nie daje), podpinam kabelek i wio... do pierwszego garba na parkingu.... dalej przyczepka potoczyla sie w innym kierunku niz ja jechalem... Okazalo sie ze kolega polozyl tylko dyszel na hak nie zapinajac na kuli.... Wrazenie okropne, na szczescie bylo to przy predkosci 5 km/h i nic sie nikomu ani niczemu nie stalo, ale teraz wiem, ze:

- nikogo nie prosze do pomocy przy podczepianiu przyczepki, a jesli znajdzie sie nadgorliwy to przeganiam.

- linka/lancuch ma byc zapiety za oczko !!!

- dziekuje Bogu ze sie nikomu nic ni stalo

- traktuje to jako ostrzezenie do tego zeby wszystko bylo zapiete i sprawdzone po kilka nawet razy.

Pozdr.

Kilka lat temu nasz znajomy ciągnął komuś z Krakowa do Świnoujścia pełnomorski jacht (prywatny i drogi) przyczepą podłodziową (klubową i starą). Dyszel urwał się na przejeżdzie kolejowym ...

Oj, działo się wtedy...

Na szczęście pomogli inni i przyczepę zepchnięto z torów, zanim nadjechał pociąg. Gdyby nie to znajomy do dziś spłacałby to pełnomorskie cudo...

pełnomorskie cudo

Zawszemożna powiedzieć, że to statek widmo po incydencie :ok:

PS. Nie chciałbym jednak być właścicielem widma :niewiem::]