Jump to content

Kupiłem przyczepe Dethleffs Camper 580 co o niej myslicie???

mariuszk
 Share

Recommended Posts

Witam jestem nowicjuszem na tym forum ale mam do was pytanie, zakupilem przyczepe Dethleffs Camper 580 a że zupełnie się na tym nieznam czekam na wasze opinie i komentarze z dokonanego zakupu, przyczepa na moje oko jest w stanie bardzo dobrym, co chodzi o cene to 26000zł mysle ze chyba nie jest zła??, do przyczepy jest namiot, rok produkcji 2000r, pierwsza rejestracja 10-2002r, posiada prysznic, lodówka, zamrażarka, kuchenka gazowa,ciepła woda ogrzewanie z nadmuchem, czekam na komentarze. Pozdrawiam

post-29681-imported-2cbfddf0-d4ae-4036-b13e-019ec1d248ac_thumb.jpg

post-29681-imported-83853215-004b-48a1-be6a-53b84acb12ac_thumb.jpg

post-29681-imported-4bcb7fe9-fad2-4e47-be82-469d4f6e0b75_thumb.jpg

post-29681-imported-4fc53661-e8f5-4cf6-8475-823a2a1550d3_thumb.jpg

post-29681-imported-76c49a8b-0130-43e3-b7f2-c9ae7c29dc73_thumb.jpg

Łaaaaadnaaa :ok: !

I cena pryzywoita! Gratulacje :niewiem: !

no ładna , naprawde ładna jest ta przyczepa. Gratulujue zakupu i niech długie lata słuzy :niewiem:

Dobry wybór! Gratuluję. Ponoć Dethleffs, LMC i Fendt to najlepsi jakościowo producenci europejscy.To chyba największy jednoosiowy model z tych lat. Z pewnością sprawi Wam sporo radości, bo przyjemność mieszkania w większej przyczepie nie da się zamienić na cokolwiek. Wiem co mówię bo miałem małą, średnią a teraz dużą p-pę.Uwaga na szerokość! Jeżeli ma 2,5 m to prowadzący musi mieć wyobrażnię. Powodzenia. Adam :ok::niewiem:

Jak nówka!!! Piękna :niewiem: Wyposażenieteż przyzwoite. niech dobrze się sprawuje :ok:

o chol....a ale zesz kolego zaszalal.. ale niech tam.,, oby sie dobrze ciagnela.. gratulacje ,, piekny wybor..

nnoooooo ładna ładna :niewiem:

Pozdrowienia :ok:

Super przyczepkę zakupiłeś ,tylko jak to pierwsza to jaka będzie druga :niewiem:

Super :niewiem:

Podacz jakies dane, dlugosc, szerokosc, MW, DMC? Sam za podobna sie ogladam :ok: