Skocz do zawartości

zapach w przyczepce


Jasia

Rekomendowane odpowiedzi

A może chociaż zdjęcia budki? Szczególnie miejsca śmierdzącego? Bo z opisu smrodu - niewiele wywnioskujemy. Pojedź za kilka dni i powąchaj raz jeszcze... Oczywiście żarówka żółta się włączyła, ale to jeszcze nie dyskwalifikuje budki. Co do Piątku - osobiście nie miałem kontaktu, ale na forach zdania są podzielone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chociaż zdjęcia budki? Szczególnie miejsca śmierdzącego? Bo z opisu smrodu - niewiele wywnioskujemy. Pojedź za kilka dni i powąchaj raz jeszcze... Oczywiście żarówka żółta się włączyła, ale to jeszcze nie dyskwalifikuje budki. Co do Piątku - osobiście nie miałem kontaktu, ale na forach zdania są podzielone...

 

autocampingi.pl/oferta. Przepraszam,ale nie mogę wkleić linka. Dotyczy tego Fendta z 2004, DMC 1300. Zapach jest wszędzie, na wejściu, jak się nosa włoży do szafki przy wyjściu jest intensywny zapach, coś jakby sklejki,płyty meblowej. Zastanawia mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklejka jako taka nie pachnie tylko kleje do jej sklejania. Można przyjąć, że im gorsza (tańsza) sklejka czy płyta wiórowa tym zapach jest bardziej intensywny, dla niektórych wręcz śmierdzący. Tanie kleje są bardziej nafaszerowane zwykłą prostą chemią. Nikktóre takie kleje nie nadają się nawet do produkcji mebli tylko do celów bardziej technicznych. Producent przyczep na pewno nie używa tego typu materiałów, więc z tego wniosek, że coś było przerabiane. Po przewietrzaniu przyczepy po kilku miesiącach ( 2 - 3) intensywność zapachu zmniejszy się (klej się utleni), ale czy do końca to trudno powiedzieć. Na pewno Twój nos z czasem przyzwyczai się do tego, ale to nie zmienia faktu, że coś było w przyczepie "szemrane". Jeżeli sprzedający twierdzi, że nic nie było robione to według mnie kła ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te posty według mnie mówią wszystko:
 

Ja kupiłem przyczepę, w której zapach i przy kupnie i do tej pory jest ok, a okazało się, że przód ciekł, więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nawet irracjonalne to sobie daj spokój. Mało tego towaru na rynku?

 

 

Proste masz wątpliwości odpuść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ten zapach to jakby świeża sklejka??? Miałem podobny w poprzedniej cepce i wprawny nos kolegi dowiódł, że to początek zapachu wilgoci, która weszła gdy przyczepa była uszkodzona (do taką kupiłem) i stała kilka miesięcy od jesieni do wiosny nie naprawiona....wlazło świnstwo do środka i koniec. Lepiej odpuścić, potem ta "świeżość" witała nas przy każdym wejściu do cepki. ja naprawdę odpuściłbym, tym bardziej,że piszesz o 2004 roku a tu już naprawdę można znależć cepkę w niezłym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.