Jump to content
11thebest

osiedlowa rzeczywistość

Recommended Posts

nikita55

Gdzie są te spokojniejsze miejsca ? Ci wandale też się mogą przeprowadzić , żeby krew odświeżyć.

Ja się przeprowadziłem w okolice monachium..... :]

Jak cepka stała na zwykłej uliczce przez rok ...to nic ani anteny automatycznej nikt nie wziął , ani się nie włamał.....mało tu jeszcze naszych może....

Socale

Skoro temat wrócił...

Ja się tak zastanawiam, jakie zdeformowane geny pływają w krwi utleniającej wątpliwe istnieniem mózgi, w których na stałe siedzi tylko złość, wandalizm i debilizm w jednym.

Też byłem młody, też zawadiaką bo hormony szalały, ale na litość, miałbym moralne wyrzuty sumienia i wstyd przed samym sobą, że jestem debilem.

Nie miałem nigdy powodów by szkodzić bezbronnym, szczególnie przedmiotom które kopniakiem nie odpowiedzą.

Ale ja domyślam co się dzieje i dlaczego, w tych pustych głowach, nie mam tylko pewności bo na zachodzie jakoś tego zjawiska nie widać.

Wodnik Szuwarek

Bezstresowe wychowywanie plus niskie kary za takie wybryki, ot cała tajemnica.

Wachmistrz77

Na głupotę jeszcze nikt lekarstwa nie wynalazł  :mad:

A jeśli o genach mowa to kto je na NASZEJ ziemi zostawiał? Ludzie wykształceni raczej nie - zastanawialiście się? Nie? To zapraszam do studiowania historii...heeeehhh idąc za ciosem - cóż się dziwić, że wandalizm i głupota w ludziskach siedzi... :excl:

Pozdrawiam