Skocz do zawartości

osiedlowa rzeczywistość


11thebest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale macie na myśli miękką długą blondyę, czy krótszą "bardzo" twardą :yay:

Jestem za średnią  z ryflowanym wzorem i koniecznie o zabarwieniu kości słoniowej. Te mają  dość dużą  zawartość  kauczuku co bardzo dodatnio wpływa na trajektorię  lotu oraz finalne przyleganie do celu. Otwór w rękojeści koniecznie ten o fi 8 bo w te z fi 6 nie wchodzi rzemień.

Ale to tylko moje zdanie więc proponuje utworzyć  ankietę.

 

Port . ogarnij się  chłopie!! 436 postów na przełomie 2 miechów, a większość  to tak treściwych jak powyższy.

Czy Ty wiesz co to jest "Off Topic"(w skrócie  OT )  czy z kimś  rywalizujesz w ilości postów ?

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja zmusiła mnie do postawienia budki pod blokiem i miałem ją pod samymi oknami a mimo to spałem jak zając pod miedzą wiedząc co się moze przydarzyć wytrzymałem tylko trzy dni i  parking rozwiązał moje obawy a  sen wrocił mocny :sleep:

 

Pasjonat- nie dziw się chłopu ,moze jest samotny i ma potrzebę byc  z naszym towarzystwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thank: 

Jestem za średnią  z ryflowanym wzorem i koniecznie o zabarwieniu kości słoniowej. Te mają  dość dużą  zawartość  kauczuku co bardzo dodatnio wpływa na trajektorię  lotu oraz finalne przyleganie do celu. Otwór w rękojeści koniecznie ten o fi 8 bo w te z fi 6 nie wchodzi rzemień.

Ale to tylko moje zdanie więc proponuje utworzyć  ankietę.

 

Port . ogarnij się  chłopie!! 436 postów na przełomie 2 miechów, a większość  to tak treściwych jak powyższy.

Czy Ty wiesz co to jest "Off Topic"(w skrócie  OT )  czy z kimś  rywalizujesz w ilości postów ?

Skoro wszystkie są OT, to po jakiego grzyba odpisywałeś na niego  ???

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port, grzeczne sorki, ale ja też zauważyłem Twoją nad aktywność bardzo często bez sensu pisaną.

Słuszności, racje, zdania, opinie, rady, to z pewnością byłyby docenione, bowiem są one bogactwem i wartością tego forum w przeciwieństwie do postów typu "byleby-aby".

Tu za licznik i rekordy nagród nikt nie rozdaje i uwierz mi, odważyłem się to napisać, bo z podobną uwagą spotkałem się już 2, 3 lata temu ze strony pewnego usera wobec innego usera . Ładnie to wówczas napisał i to utkwiło mi w pamięci bo miał rację.

Dziś jak dosłowne dejavu , czy jak to tam się pisze.

Jeszcze raz sorry za OT, ale poparłem po prostu kolegę(ów).

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ksawery - budek Wam nie ruszył? Szczególnie tych pod chmurką stojących? Przejeżdżałem pomiędzy Radomiem a Lublinem w Piątek i widziałem cepkę na boku. Mam nadzieję, że to huragan nie wandale :/

Tiry w rowach też zdmuchnięte były tak więc pełen obaw pytam bo bodajże nawet Port (wyżej wspominany), Ed i wielu innych  cepkę daszkiem zaopatrzyli na zimę a że solidnie wiało, to mogły daszki poleeeeccciiieeeećććć hen ;)

Jak tam koledzy. Konstrukcje oparły się tym razem huraganowi? Nie wandalom?

Pozdrawiam - M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ksawery - budek Wam nie ruszył? Szczególnie tych pod chmurką stojących? Przejeżdżałem pomiędzy Radomiem a Lublinem w Piątek i widziałem cepkę na boku. Mam nadzieję, że to huragan nie wandale :/

Tiry w rowach też zdmuchnięte były tak więc pełen obaw pytam bo bodajże nawet Port (wyżej wspominany), Ed i wielu innych  cepkę daszkiem zaopatrzyli na zimę a że solidnie wiało, to mogły daszki poleeeeccciiieeeećććć hen ;)

Jak tam koledzy. Konstrukcje oparły się tym razem huraganowi? Nie wandalom?

Pozdrawiam - M

Jako raport z Ksawerego powiem ze na Helu trochę Ksawery  budek (stałek) pozrzucał z cegieł, Koleżanki budka oberwała od sąsiedniej lichym blaszanym zadaszeniem . Blacha trapezowa , która tworzyła coś  w rodzaju stałego przedsionka/zadaszenia przed drzwiami  tak niefortunnie utkwiła jej pomiędzy przyczepami i wytłukła co się  tylko dało łącznie z dziurami w poszyciu.

 

Skoro wszystkie są OT, to po jakiego grzyba odpisywałeś na niego  ???

Port , to nie była odpowiedz , a sarkazm co by łatwiej było zrozumieć istotę jaką  pałkę  lepiej użyć  na złodzieja/wandala  ;) (osobiście nie znam się na pałkach ale widzę że zabrzmiało wiarygodnie ) :lol:

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ! Szanuje opinie bardziej doświadczoonych Kolegów na forum i częściowo się z nimi zgadzam., ale warto wrócić do tematyki wątku, bo znowusz się rozmywa nie tylko przeze mnie. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ksawery - budek Wam nie ruszył? Szczególnie tych pod chmurką stojących? Przejeżdżałem pomiędzy Radomiem a Lublinem w Piątek i widziałem cepkę na boku. Mam nadzieję, że to huragan nie wandale :/

Tiry w rowach też zdmuchnięte były tak więc pełen obaw pytam bo bodajże nawet Port (wyżej wspominany), Ed i wielu innych  cepkę daszkiem zaopatrzyli na zimę a że solidnie wiało, to mogły daszki poleeeeccciiieeeećććć hen ;)

Jak tam koledzy. Konstrukcje oparły się tym razem huraganowi? Nie wandalom?

Pozdrawiam - M

mi Xawery wykończył pokrowiec na budę (ten z tych droższych bo oddychających niby) ale na usprawiedliwienie należy dodać że producent chyba nie zakładał takich warunków eksploatacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Szukaj miejsca w stodole gdzieś na uboczu, bo ten Kraków to jakiś przeklęty. Lepiej zapłacić parę groszy jakiemuś gospodarzowi, niż usuwać skutki działań współplemieńców... bo współmieszkańcami ich nazwać to byłoby wielkie semantyczne nadużycie (cytując jednego z 460).

 

Pomyślałem w pierwszej chwili, że pokrowiec na przyczepę mógłby Cię uchronić przynajmniej przed takim wandalizmem, ale przypomniałem sobie, ze przecież to miasto maczet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie odnotowałem jedno spalenie przyczepki, 2 włamania z uszkodzeniem szyb i rozrzuceniem po okolicy zawartości przyczepki a teraz to dzieło niespełnionego artysty, łącznie szkody na ok 4tys złotych w przeciągu ostatnich 3 lat. Fotki przedstawiają Niewiadówke potraktowaną specjalną chemią antygrafity, tania nie była ale ale przynajmniej działa i szyby ocalały

post-3032-1404475142,22_thumb.jpg

post-3032-1404475164,92_thumb.jpg

post-3032-1404475183,94_thumb.jpg

post-3032-1404475199,8_thumb.jpg

post-3032-1404475210,61_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.